Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Költöznétek?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk,1 éve költöztünk össze,rá 2 hónapra született meg a baba. A párom szokta fizetni az albérletet,a kártyáról veszi fel a pénzt,mielött jön a tulaj. Ebben a hónapban feltünt,hogy nem jönnek a pénzért,amikor szoktak. Majd egyik nap mondja a párom,hogy jönnek,úgyhogy elmegy felveszi a pénzt. Kb 1,5 óra múlva hazajött és mondta,hogy kifizette,a tulaj munkahelyére elsétáltak,ott rendezték le. Majd erre 2 nap múlva kopognak,zörögnek,hogy nyissuk ki,mert rendört hivnak stb...A párom ki se akarta nyitni én mondtam neki,hogy nyissa már ki! És a tulaj volt,hogy hogy képzeljük,hogy nem fizetjük ki az albérletet stb. Kérdezték tölem,hogy ki tudom-e fizetni? Mondtam,hogy nem,meg hogy én nem is tudtam,hogy nincs kifizetve! Erre mondták,hogy akkor 2 napunk van,hogy kiköltözzünk! A párom azt mondta,hogy elhagyta a pénzt. Felvett 90 ezret,utána lement a kisbolthoz a haverjaihoz,majd egy koncertre (kocsmában volt),majd este 9-kor hazajött és másnap vette észre,hogy nincs meg a pénz! Szerintetek normális? Ennyi pénzzel elmegy ilyen helyekre? De én már ezt se hiszem el,mert annyiszor becsapott már,a szülési pénzre is azt mondta,hogy még nem jött,meg a gyesre is és 2 hónap múlva derült ki,hogy már rég jött ,de letegadta! Majd 2x lopott el tölem elég nagy összeget! Pedig megmondtam neki,hogy kérjen,ha kell ,úgyis adok. De erre megint meglopott! Ja,és bérelünk egy hintát,azt is ö szokta fizetni,kérdeztem,hogy kifizetted már? Persze,ki. Erre másnap jön a nö felháborodva,hogy 2 havi nincs kifizetve,a párom meg nem veszi fel a telefont,üzenetre nem válaszol!

Most maradhatunk még hó végéig,mert kért a nagymamájától pénzt,de nem tudom,hogy érdemes-e,már annyit hazudott nekem! Én a szüleimhez mehetek a babával,ö meg az öccséhez. Csak a babát sajnálom,hogy új helyre költözés csak megviseli,na meg az apja se lesz ott. Nem tudom,mit tegyek,de ez igy nem jó! Ti mit tennétek a helyemben?


2010. ápr. 22. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Miért szültél gyereket egy ilyen kapcsolatba ? Gondolod,hogy könnyű lesz egyedül felnevelned? Nem írod,hogy ő mit dolgozik és a bankszámlátok közös-e?

Akár költözöl,akár nem,a számládról tiltsd le az ő hozzáférését.

2010. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Költöznék!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt az enyém is eljátszotta!

Kutyából nem lesz szalonna.

Én is menesztettem, de nem bántam meg.Legalább nyugtod lesz, és nem lesz aki elverje a pénzed..

A kicsinek is jobb lesz.

Én csak a magam helyzetét nézve biztos,hogy mennék a helyedben.Tudom miről írsz!!!!!!!!!!

2010. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen költözz!

Meglopja a saját gyerekét is... hát ez szégyen!

Nekem is hagyta már el párom a fizetését/ill. ellopták tőle/ de az volt az első hogy nekem elmondta, így tudtam hogy számoljak és hogyan csináljuk a dolgokat.

2010. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz, hagyd el ezt a bunkót. Lopni a saját családjától?!
2010. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Költözz!!A kislányom apja is meglopott!Amikor kiderült,hogy babát várok,akkor is elköltötte a pénzt!Ahogy már írták:"kutyából....".Aki így szeret és így gondoskodik rólatok,az nem APA és nem TÁRS!Ne tedd tönkre az életed és főleg ne a gyerekét miatta!

Legyél okos és határozott,rossz egyedül,de jobb,mint gyomorgörcsben szenvedni!Meglátod,hogy az a pénz,amit ő elvert mennyi minden másra,ÉRTELMES dologra lett volna jó!

2010. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én költöznék az tuti. nem éri meg h idegeskedj egy ilyen pasi miatt.
2010. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy felnőtt ember ennyire hülye, mint a kedves párod? Mégis mit hitt, ha azt mondja neked, hogy ki van fizetve, akkor előbb utóbb nem fog kiderülni, hogy nem fizetett? Szerintem is költözz sürgősen, ezt az alakot meg felejtsd el, teljesen megbízhatatlan, és felnőttnek sem lehet nevezni.
2010. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már írtál ide,hogy letagadta az anyaságit és hogy meglopott/Tuti te voltál/.Akkor mindenki mondta,hogy szemét,mert a saját gyerekét meglopja.Ez most hasonló szitu.Én nem hinnék neki többet.Mennék amerre látok pl.szülőkhöz,nagymamához.Vagy pedig legyen külön bankszámlátok.Nem hinnék neki többet,az tuti.
2010. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos aki egyszer elkezdi ezt a hazudós életstílust, azt nehezen fogod leszoktatni... van ilyen a családban.


A férjem SOHA nem tudná ezt megtenni, szerintem te se tűrd ezt tovább! Elkölti a babád után kapott pénzt?!

2010. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, végig sem olvastam, de én a helyedbe otthagynám az ilyet a francba. A gyerekem pénzével végképp ne szórakozzon. Saját bankkártyát csináltatnék, amire jön a pénzünk a babával, ezt a hazudozós hibbantot meg elfelejteném.
2012. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!