Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor költöznétek össze?

Figyelt kérdés
Barátommal már másfél éve együtt vagyunk, és most váltottunk albit mind a ketten. Mindenki azzal nyaggat, hogy miért nem költözünk össze. Velünk van a baj, hogy nem akarjuk? Szeretjük egymást, de miért "kötelező" összeköltözni? Csak mert egy pár vagyunk miért kéne? Jól megvagyunk, de én még tanulok, ő dolgozik, és nekem kell a csend vizsgaidőszakban, meg amúgy is, fiatalnak érzem magam a háziasszony szerephez. Velem/velünk van a gond?
2011. szept. 26. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Korai.
2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koldus ***** válasza:
Ez attól függ hány évesek vagytok. Mondjuk, ha Ő dolgozik akkor Te tudsz nyugodtan tanulni nem?
2011. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek az igényeitek, ne érezd kötelezőnek a költözést. Mi féléves korunkban már költöztünk volna, de ere csak a második évfordulónk körül, fél év múlva lesz sajnos esedékes.
2011. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én 21 vagyok, ő 30. de én korainak érzem. bízom a kapcsolatunkban, de másfél év még sztem korai. nekem legalábbis az. nem akarok hamar "belepunnyadni" az együttélésbe. nem olyan egyszerű dolog, hogy dolgozik, mert több műszakban dolgozik, és állandóan ahhoz kéne igazodnom, hogy mikor fekszik/kel... én még élni akarom a tipikus egyetemista életem, buli, tanulás, stb...
2011. szept. 26. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
a kefélést kihagytad
2011. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Van akinek nem korai, és van akinek az... Az nem kifogás, hogy neked kell a csend a vizsgaidőszakban... Ez süket duma... Az van, hogy féltek összeköltözni... Nincs vele semmi gond... Lehet nem is lenne jó... De azért klasszisokkal jobb, ha az ember mindig azon személy mellett ébred akit szeret... És lakva ismeri meg az ember a másikat...
2011. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már mások mondják meg, mikor költözzetek össze... Mi a barátnőmmel most összeköltöznénk, csak a lakás hiányzik hozzá:D De ez mindenkinek a személyes dolga, ne aggódj emiatt.
2011. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
félig-meddig így is együtt lakunk. többet vagyok nála, mint az albimban, de jó, hogy van egy kis zugom, ahol egyedül tudok lenni. nem félek az együttéléstől, mert míg nem volt munkája, akkor nálam lakott fél évig, és működött, de mind a kettőnknek fontos, hogy legyen egy kis hely, ahol egyedül tudunk lenni. biztos bennünk van a hiba, nem vagyunk egy átlagos pár ezek szerint.
2011. szept. 26. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj nincs ezzel semmi baj, ha együtt akartok majd lakni együtt fogtok...kialakul az magától!Minden ember más, nektek ez a jó ezek szerint!De szerintem amúgy normális is!Én i 21 vagyok, és mi is másfél éve vagyunk együtt, de eszünkbe se jut összeköltözni egyenlőre, fiatalok is vagyunk még ehhez!Éld csak az egyetemi éveidet, mindennek megvan a maga ideje, most épp annak...


21N

2011. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ez megnyugtatott. csak valamiért mindenki (család, barátok) ezzel nyaggat, hogy ha már mind a ketten költöztünk, miért nem együtt. de nem értem, miért kéne, miért kötelező csak mert együtt járunk. és sajnos azt látom azokon a barátnőimen, akik összeköltöztek a pasijukkal, hogy belassultak, alig járnak ki a városba nemhogy bulizni, és én nem akarok bepunnyadni. még nem.
2011. szept. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!