Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki jövőre...

Van még valaki, aki jövőre tervezi, hogy belevág a babaprojektbe?

Figyelt kérdés
Ti addig is hogyan készültök rá? Mennyi idősek vagytok? Mióta vagytok együtt a párotokkal? Szedtek már vitamint? Addig terveztek valami kivizsgálást? Már olvasgattok a témában? :)
2016. szept. 10. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Jövő ősszel tervezzük.Én 29,férjem 34.

5,5 éve együtt,ebből 5 együtt élve,1 már házasságban.

Vitamint folyamatosan szedek,egy jobb féle multit,kalciumot magnéziumot plusszba. De még fogamzáagátlót is. Majd ha azt abbahagyom jövő nyáron akkor máa vitamint nézek.

Most megyek majd éves rutin ellenőrzésre,és remélhetőleg a leendő szülészhez is.( az sztk itt csapnivaló)

Olvasgatni olvasgatok jóideje,de fejben már a babashoba is kezd alakulni.


És te kérdező?

2016. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Mi is jövő ősszel szeretnénk elkezdeni. :)

Mi 7 éve vagyunk együtt és 2 éves házasok. Én 27 vagyok, a férjem pedig 28. Már tavaly óta szeretnék babát, de csak idén sikerült lakást vennünk, most rendezkedtünk be. :) Még picit kettesben leszünk addig meg utazgatunk. Én is szedek fogamzásgátlót, meg még mellette c vitamint és vasat. Van egy bakteriális fertőzésem, addig abból szeretném kikezeltetni magamat meg egy bölcsesség fogamat kihúzatni.

2016. szept. 10. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is most vetzünk házat,felújítunk még jövő nyáron is meg gyűjtünk kis megtakarítádt mert ami volt az elment a házra.

Mennyi c vitamint szedsz? Azt fogamzásgátló mellett nem merek sokat.

2016. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mi kb. egy év múlva, jövő nyár végén belevágunk. Mondjuk harmadik gyerkőc lesz, nem spilázzuk túl :D

A kicsi is még csak 7 hónapos, egyelőre pihen a testem, és regenerálódik :)

Orvoshoz majd azért télen el fogok menni, de csak azért, mert a második gyerkőc elég nehezen jött össze, nem volt peteérésem, csak gyógyszeres segítséggel. Úgyhogy most egy hormonvizsgálatot mindenképpen megcsinálok, amikor már nem szoptatok (vagy már csak keveset), hogy lássam, rendben vannak-e a dolgok. Most, hogy elkezdtük a hozzátáplálást, és már kevesebbet szopizik, a menzeszem is megjött ebben a hónapban, ez eddig tök jó, remélem peteérés is van/lesz most már.

2016. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a férjemmel mindketten 29 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt (az első gyerek biológiailag nem közös). Vitamint szedek, de még nem a következő babára gyúrva, hanem mert szoptatok, meg mondjuk amúgy is szoktam multivitamint szedni.
2016. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!