Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van/vannak itt olyan nők/anyuk...

Van/vannak itt olyan nők/anyukák akik 2016 vége fele szeretnének belevágni a babaprojektbe?

Figyelt kérdés
Miért pont akkor? Hányadik baba lesz? Ha van már gyermeked ő mennyi idős? Biztos vagy a döntésedben, vagy még bizonytalan vagy?

2016. júl. 1. 14:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Nekünk második baba lenne! Egyszer biztos vagyok abban, hogy szeretnék, hogy még kicsi legyen köztük a korkülönbség. Máskor meg nagyon félek, hogy ha meglesz a kicsi elfogom hanyagolni lányomat! :(

Ha belekezdenénk a babaprojektbe idén nyár végén ősszel és persze sikerülne is egyből akkor több mint 2 és fél éve lenne köztük.. Ennél több talán már nem lenne kis korkülönbség. Ez még pont jó lenne szerintem. De tényleg sokszor rettegek tőle:( :) DE valahol meg tökre vágyom rá:)

Ti veletek mi helyzet? Mindenre kíváncsi vagyok :)

2016. júl. 1. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Remelem nem gond, ha ìrok, mivel mi kesobb!

2017 tavaszán kezdjuk, rendben akarok eloszor lenni egeszsegugyileg. Cisztaim vannak, es aviva meg intimtornazom.

E vitamint szeDÜNK, mind a ketten. Tehat rakèszülünk. Persze nem gorcsosen, csak mi igy szeretnenk, de ovutesztet sem csinalok, majd csak egyet h legalabb nagyjabol tudjam mikor van es van-e.

Rakszuresre decemberben kell mennem aztis terhesseg elott szeretnem, nem alatta.

A masik h most koltoztunk haza kulfoldrol majusban.

Meheszkedunk , es jovore mar lesz belole boven penz is.

Hazat alakitjuk amit vettunk, es lagzi lesz jovo ev juniusában! Mi ezert tervezzuk akkor , amikor.. :)

2016. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 2016 végére kerülünk abba a helyzetbe hogy belevágjunk a babaprojektbe. Azért akkor mert addigra vagyis pontosabban márciusra lenne kész amit épitunk. És mire jönne a baba arra a ház is teljesen kész lenne, berendezve meg minden. A párom 26 éves, és 24. Első gyerek lesz. Biztosak vagyunk a döntésben, mivel már 7 éve együtt vagyunk. Anyagilag minden lehetőség meg van a gyerekvállalásra. És majd a babára szánt pénzben a határ a csillagos ég. Szüleink is támogatnak mindenben. Reméljük még ebben az évben összejön a baba :)
2016. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


a férjemmel mi is év végére tervezzük, hogy belevágunk a családalapításba. Pontosabban november-december körül szeretnénk belekezdeni. :) Szeptemberben elején fog elfogyni a 3. levél fogamzásgátlóm, onnantól már nem fogok szedni, remélem beáll majd a menstruációm novemberig, és nem lesz ezzel probléma, mivel már 8 éve szedem, így nem tudom mire számíthatok majd, ha abbahagyom. Sajnos dohányzunk mindketten, ezért 1 hónapon belül szeretnénk lerakni, azaz muszáj lesz, mert semmiképpen sem szeretném, hogy akkor kelljen ezen görcsölnöm amikor már terhes vagyok. Augusztusban fogok elmenni éves nőgyógyászati általános kivizsgálásra, akkor fogom megkérdezni a nőgyógyászom, hogy milyen vitamint érdemes elkezdenem szedni stb.

Mi biztosak vagyunk a döntésünkben, de persze azért olykor elbizonytalanodom, bár én ezt teljesen normális dolognak élem meg, hiszen hatalmas változás egy gyermek érkezése és az a bizonyos 9 hónap, főleg annak aki még sosem élte át, és nem tudja mire számíthat. :) Első baba lesz, így természetes, hogy vannak kételyeim, aggodalmaim. :) Én jelenleg tanulok egyébként, tavaly szeptemberben kezdtem el egy 2 éves felsőfokú szakképzést, az eredeti tervek szerint jövő májusban végeznem kellett volna, csak sajnos sikerült csúsznom 1 évet 1 tantárgy miatt, de a gyerekvállalást nem fogjuk elhalasztani, mivel a munkámban nem áll összefüggésben ez a képzés, teljesen más terület mint amiben dolgozom, azért csinálom meg, mert szeretnék több lábon állni ha úgy adódik, így nem olyan fontos, hogy 1-2 éven belül elvégezzem, úgymond nem függ tőle semmi. Én 26 éves vagyok, a férjem 35, 1 éve vagyunk házasok, és 4,5 éve vagyunk együtt.


Tök jó lenne ha kialakulna egy kis csoport, és meg tudnánk beszélni pár dolgot, például ezeket is, hogy ki, hogyan készül a gyermekvállalásra, és persze a későbbiekben minden mást ami a terhességgel, vizsgálatokkal kapcsolatos stb. :)

2016. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!