Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Zsüliett név?

Nektek tetszik a Zsüliett név?

Figyelt kérdés
Egy olyan általános vezetéknévhez mint a Szabó elfogadható lenne? Mennyire gyakori név? Illetve még az érdekelne, hogy van több formája is, Zsüliett, Juliet, Juliette. Melyiket érdemes választani, ha gyermekünk többnyire nem magyar közösségben fog nevelkedni (értsd. ovi, iskola, barátok). Talán ez az egyetlen név amelyik megfogta a fantáziám, más annyira nem tetszik. Minden véleményre kíváncsi vagyok, illetve mindenre ami a névvel kapcsolatos. Köszönöm.
2016. szept. 14. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik. Bocsi. Különleges de borzasztóan kirívó, én nem adnám a gyerekemnek. Egy átlagos vezetéknévhez meg pláne nem.
2016. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát így leírva, magyaros vezetéknévvel nekem nem tetszik. Eredeti környezetében, pl. Franciaországban úgy, hogy Juliette, úgy teljesen jó.
2016. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, ne haragudj.
2016. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fásy :)
2016. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a duci bugyuta Fásy lány ugrik be nekem róla.
2016. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét, ment a zöld kezecske.
2016. szept. 14. 15:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Nen ismerem azt a Fásy lányt, lehet ezért nem asszociálok rá.
2016. szept. 14. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha francia nyelvű területen élnék, akkor a Juliette nagyon tetszene, de szerintem Magyarországon így írott formájában nem lehet adni, a Zsüliett pedig nagyon nem tetszik. Akkor már inkább Júlia, a magyar formája.
2016. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennyire ne szúrj ki a gyerekeddel, kirívó, sznob név. A Fásy lánnyal súlyosbítva. Szép ez a név a saját nyelvterületén, de magyarítva egy borzalom. Bár ha neked az ilyen nevek tetszenek, akkor úgyis ilyesmit fogsz választani.
2016. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem tetszik, amiért a Dzsenifer,Tifani, Vanessza, Dzsúlió, Dzsesszika sem. Hülyén néznek ki leírva magyarul.
2016. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!