Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » B@nkó vagyok, ha már elegem...

B@nkó vagyok, ha már elegem van a barátnőmből?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatba szült második gyereket, amelyik eleve halálra volt ítélve. Baj-baj hátán a kapcsolatban, sőt tudta, hogy a férj elmegy. Évekig csak panaszkodott. De mivel lejárt volna anagyobbikra a gyes így ő elfelejtette bevenni a gyógyszereit, merthogy, ha lelép a férj, neki csak kell valamiből élnie, ha jön másik gyerek, akkor lesz gyes is. Meg tán szeretett volna is. Természetesen a férj lelépett, mert a nő a kicsi oviba menetele után sem volt hajlandó dolgozni menni, de mindent elvárt a férjtől. Lényeg egyedül maradt a nő. Most pedig ő a szegény szerencsétlen hányattatott sorsú asszony. Persze munka ellen mindig van kifogás, de a volt férj erősen szidva van, ha épp munkahelyváltás van kilátásba, mert mi lesz a gyerektartással, ha valami mégsem úgy alakul. Család szidva van, mert senki nem érti meg, hogy milyen nehéz egyedül és bizony ők is beleuntak a pénz adogatásba. Ő, mint áldozati bárány lett. Otthon ül. Még egy darab kertje sincs, amit gondozhatna és lehetne belőle valami. Én szerettem őt, hisz velem normális volt. De mostmár nagyon megváltozott. Segíteni se hagjya magát, max ha pénzt adok.Jótanács ellen kifogás. Mostmár meguntam. Sajnálom. Biztos én vagyok a szemét, meg nekem könnyű, meg nekem jó. Eddig bírtam
2016. szept. 16. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Most mi köze ehhez egy rakás névtelen idegennek? Eleged van belőle akkor hagyd a francba. Mindenki úgy cseszi el az életét, vagy úgy boldogul ahogy tud. Mond meg neki amiket ide írtál, legyél őszinte aztán vagy észbe kap vagy lazábbra fűzitek a barátságot ha ennyire irritál.
2016. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Én örülök, hogy nem ilyenek a barátnőim, mint te, viszont nincs ilyen ember a barátaim között sem, akiről írtál. De szerintem ti nem vagytok barátok, csak ismerősök. A barátság másmilyen.

Ha eleged van belőle, ne foglalkozz vele. Vannak buta ingyenélő emberek, ennyi.

2016. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekeit sajnálom leginkább... te megtetted amit tudtál, ha ilyen ostoba akkor igy járt
2016. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! Örülj, hogy nem olyan a barátnőd, mint én. Aki évekig kitartott, aki évekig pénzelte, segítette, étellel , zöldséggel, baromfival (saját udvaromból, saját kezem munkájával) miközben igyekeztem irányítgatni, hogy ne tegye teljesen tönkre a saját életét és a gyerekeiét. De semmi tanácsot nem fogadott meg, semmi sem hatotta meg, miszerint nekem könnyű ( az ikrek és munka mellett). Kitartottam. És miért írtam ki a kérdést, mert annyira sz@r vagyok, hogy lelkiismeretfurdalásom van
2016. szept. 16. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem anyos ilyen. Kivagyok tole!
2016. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mégsem tudok eltűnni rendesen, mert a gyerekeit iszonyúan sajnálom. Miattuk igyekeztem legfőképpen segíteni. Példálózni. Megmutatni,l hogy lehet, csak akarni kell. És, hogy a gyerekei miatt ő is vegyen erőt magán.
2016. szept. 16. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Kozod?

A baratnod buta. De ha olyan szar a kapcsolat h-h volt sex??

2016. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évig volt egy barátnőm. Hasonló gondok. Csak pénzt sosem kért. De furikáztatni kellett elvinni a henteshez meg elköltöztetni meg hallgatni hogy a férje mekkora gyökér és hogy neki csak a fia van mert magának szült meg blablabla....

Magyarul rám kapott. Sokáig türtem de egyszer annyira tele lett a poharam jó úgy össze vesztem vele hogy 5 évig nem beszéltem vele. Mostanra jutottam el addig hogy beszélek vele de nincs bennem már hajlandóság találkozni vele mert akkora csalódás volt hogy már nem tudnánk helyre hozni. Igy pontosan elég hogy néha beszélek vele massengeren.

De ugyan azt hallgattam én is a férje családja mekkora f...z bár ő dolgos nő de nem birtam tovább

Most is dolgozik meg minden de még mindig ugyan abban a mederben vannak ami sajnos nem sajnos az én életembe nem fér bele.

2016. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Második vagyok. Lehet felháborodni, de te pontosan tudod, hogy az nem segítség egy ilyen embernek, hiszen elvárja. Most meg ki vagy akadva, hogy amihez szoktattad te is és a környezete, azt hiányolja.

És igen, továbbra is örülök.:)

2016. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eleged van belőle, szépen építsd le a barátságotokat, keress olyanokat, akikkel jobban érzed magad. Semmi értelme összejárni vele, ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon és nyomaszt a barátsága.
2016. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!