Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van a "legjobb barátnőm...

Elegem van a "legjobb barátnőmből"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szebb vagyok nála és okosabb is és ez őt nagyon zavarja... Az egész úgy kezdődött, hogy gimibe egy osztalyba kezdtunk jarni és észre vette hogy adok a külsőmre és jó jegyeket szerzek és ő meg ennek az ellentettje. Mostanában mindenben szinte versenyzik velem mindennel dicsekszik és kioktat, mintha az anyám lenne meg okosnak adja ki magát, pedig sík hülye. Szóval az a lényeg, hogy megtetszett nekem egy fiú az évfolyamon és ő folyamatosan veri magát elment fodrászhoz meg sminkeli magát mármint a "barátnőm", mert tetszeni akar neki direkt, hogy én ne kaphassam meg . Amikor az osztály előtt elmondtam hogy mit gondolok rola en voltam a szemét és a gonosz. Szerintetek?

2015. okt. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes pár vagytok:D
2015. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Gondolom, nem emiatt kezdtetek barátkozni.

Te is egy gyökér vagy amúgy. Hagyd a fenébe, mert az ilyen emberek, mint ő.. tök feleslegesek(:

2015. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mind a ketten elég szánalmasak vagytok... Ha nem vagytok jóba hagyjátok békén egymást
2015. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
osztály előtt :DDDDDDDDDDD
2015. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb mint a másik... :D
2017. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!