Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegem van a barátnőmből de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátnőmből de nem bírok szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan három éve vagyunk együtt de már az elmúlt 2évben türtem szinte az elején meg nem tűnt fel a rózsaszin felhő miatt.Folyton féltékenykedik pedig nincsen rá oka,számon kér,nem enged találkozni barátaimmal akár edzeni akár csak beszélgetni.Régen számtalan barátom volt legyen fiú vagy lány most már csak kettő van de a kettő közül is ha havonta egyszer találkozunk van amikor két havonta.nem hagy élni sem.Ha bejelöl egy lány mondjuk akit én ismertem régen mert osztálytársam volt vagy régi iskolámból való már kiveri a hisztit tiszta ideg remeg.És az utóbbi időben vettem észre magam hogy papucs lettem viszont most újra felkeltem magamért mert már nem volt így jó.Mindig az volt amit ő akart és csak alig amit én akartam.családja nagyon nem szeret..sőt rühel de nem értem miért.Mind ketten 18 évesek vagyunk.válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm! Már ott tartok felidegesít akármit csinál és legszívesebben egy levél nyugtatót bevennék ilyenkor hogy talán segítsen.

2014. szept. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, h miért vagy vele. 2 év kínlódás nem elég egyértelmű, h a jövőben, h fog viselkedni? 18 éves vagy, előtted ay egész élet és nem ezen a csajon múlik, h agglegény maradsz-e ... Szerintem tedd ki a szűrét, vagy viselked el a papucsszerepet!
2014. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem bírsz szakítani? A saját lelki állapotodra való tekintettel, szakíts vele minél hamarabb!
2014. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem vesz rá a lélek.nem akarom megbántani de ez így már nem mehet tovább.
2014. szept. 16. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Papucs vagy, szerencsétlen bocsi, de erőltesd meg magad. Inkább hagyod, hogy ő bántson meg? Elmondom, hogy mi lesz ha nem dobod ki. Együtt maradtok, sőt szerintem, esküvő és gyerekek is lesznek. Persze ez már nagyon távlati jövő. Ő lesz a mint a asszony, tisztességes meg minden, de ez csak a látszat lesz, 100%-ra biztosra veszem, hogy a tudtodon kívül a hátad mögött összevissza fog csalni. Ugyanis te egy olyan pasi vagy akivel meg lehet csinálni és még gondolat sem fog megfordulni a fejedben, hogy milyen társad van.
2014. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked aztán kötélből vannak az idegeid, hogy 2 éve tűröd ezt... én anno betegesen féltékeny pasival 10 hónapig bírtam, aztán kidobtam, és az a röhejes, hogy ő csalt meg a végén, és ő volt felháborodva a szakításon és ő kezdte a pofozkodást is.... Mind1. Ha nem ezekért, a féltékenységért akkor is kidobtam volna.


Szerintem jobban jársz ha szakítasz vele mert tönkre fog tenni idegileg. Most magadra gondolj. Ha nem vagy boldog, tegyél ellene, mert ha nem, akkor csak magadnak köszönheted hogy szar az élet. Tedd jobbá. Dobd ki, keress normális csajt.

2014. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Energiavámpír a nőd, tápláléknak használ. Elvárja, hogy szeressed de gondolom ő nem viszonozza. Azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy ő közben csal téged. Az ilyen nőkbe csak léket vágni jó, aztán hagyni a fenébe :P
2014. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve csak tűrsz? Az igen...

Szakíts vele minél hamarabb! Igen, valószínűleg meg fog bántódni, nem fogja hagyni, egy ilyen hárpiától nem lehet mást várni. De annál fontosabb, hogy megszabadulj tőle. Gondolj csak bele, milyen szép életed lesz nélküle, és ez adjon erőt! :-)

2014. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!