Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes ebben a web áruházban...

Érdemes ebben a web áruházban vásárolni babáknak?

Figyelt kérdés

www.baby-turi.hu



Áruházunkban EXTRA I.osztályú és KRÉM minőségű, alig használt, újszerű, kizárólag MÁRKÁS baba- és gyermekruhák közül válogathatsz, 0-14éves korig.


ÁRAK: 100-1000ft ig


Jelenelg több mint 300db ruha elérhető. Ha most mégsem találtál megfelelő darabokat, látogass vissza az újabb készlet érkezése után, ugyanis rendszeresen bővítjük kínálatunkat.


Leggyakoribb márkáink: Next, GAP, George, Adams, Mexx, Marks& Spencer, H& M, Cherokee, Ladybird,TU...stb


Nézz körül, megéri, hiszen nálunk nagyon olcsón és nem utolsó sorban gyorsan szerezheted be a jó cuccokat, kényelmesen, biztonságosan, a nap 24 órájában, akár hétvégén is!


A TERMÉKEKET A WEBÁRUHÁZBAN TUDOD MEGRENDELNI, ÉS MINDÍG HÁZHOZSZÁLLÍTJUK A RUHÁKAT!!!


www.baby-turi.hu


100% GARANCIA!!!

Nincs kockázat, ha nem tetszik a megrendelt termék, visszafizetjük a teljes vételárat!


2010. ápr. 23. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Megnéztem a honlapot!Tényleg olcsó,de nem is tudom,olyan elnyúltnak tünnek a ruhák!Szerintem turkálós vagy nem is tudom!Annyira nem szépek!Ezekért többet nem is adnék,de ez az én véleményem!:)Remélem nem haragszol meg!:)31 hetes kismama
2010. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A használtruhás webáruházzal az a gond szerintem hogy nem lehet tudni élőben mennyire látszik használtnak/kopottnak a ruhácska én emiatt nem mernék rendelni. Viszont tény hogy olcsó :)
2010. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én maradok a teszvesznél, ott olcsóbban vásárolok -kép alapján.
2010. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!