Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nincs idejük...

Anyukák, akiknek nincs idejük elmenni ruhát vásárolni magatoknak, milyen netes oldalakról vesztek magatoknak holmikat?

Figyelt kérdés
Kicsi babával vagyok itthon, egyedül nevelem, így minden rám vár, és egyszerűen nincs időm elmenni ruhákat vásárolni magamnak. Örülök ha arra az időre vigyáznak a babámra, míg a konyhára vásárolok, vagy orvoshoz kell mennem. Normális bolt sincs a környékünkön se!
2011. aug. 10. 20:02
 1/5 anonim válasza:
offhieshop.hu garagestro.hu
2011. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Angliából rendelek rajtuk keresztül:


[link]

2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem néhány cuccot magamnak, amíg kicsi volt a babám.
2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokáig válaszoltam a Teszveszen, de már annyira drág alett ami jó,hogy nem éri meg,főleg postaköltséggel.

Ráadásul nemrég eljutottam egy plázába, és teljesen ledöbbentem,hoyg a márkás ruhákat a jónevű boltokban fillérekért hozzádvágják. Ezek után, sosem vettem többet ruhát a teszveszen.


Aztán, múlt héten meg túrklóba mentem. Nem most voltam életemben először,de előtte tán 10 éve voltam utoljára.

A látvány és az árak teljesen sokkoltak, egy csomó ruhát hoztam el (2 nagy szatyor) 800ft-ért. Úgy jöttem haza,hogy azt mondtam a férjemnek: "soha többé nem megyek rendes ruházati boltba, csak túrkálóból öltözök".

Én így csinálom,de nekem van segítségem.

Tudom,ez neked nem megoldás.

2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elsőnek: sajna egyedülállóként ezt nem tehetem meg, de köszönöm!


Igen, nézegettem már a Tesz-veszt és a Vaterát is, de ami tetszik az vagy kicsi, vagy tényleg nagyon drága lenne postaköltséggel együtt.


Ha van még valakinek tippe szívesen várom!

2011. aug. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!