Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kényelmetlen a pihenőszék?...

Nem kényelmetlen a pihenőszék? Babátok meddig volt benne?

Figyelt kérdés

Most kaptuk, a babának tetszik, hamar elcsitul, elalszik benne, de olyan kis nyeglének tűnik, nem árt a gerincének? 9 napos a kicsi. Úgy látom, neki tetszik, csak bizonytalan vagyok.

Mennyit lehet benne egyhuzamban, ill. egy nap?

Ti mennyit használtátok? Nem volt hátrány, hogy abban aludt el? Értem ezt arra, h pl. kézben vagy az ágyában nem aludt esetleg el utána?


2016. szept. 18. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne szoktasd ennyire hozza. Az agyon altasd. En max. negyed orara tettem bele ilyen pici koraban.
2016. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A gerincének nem használ, ilyen picinek még az ágyban a legjobb, még kézben sem jó hosszabb ideig.
2016. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk sose volt.

Én nem dijjaztam. Kiságyban volt vagy a szőnyegen egy pléddel alatta. Amikor nagyobb lett akkor az autósülésbe evett amikor meg már ült etetőszékben. Eleinte 10 percet lehet de nahyon max 30 perc. Aztán ha nő nyilván nő az idő is.

2016. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban nem tettem bele, hiába van újszülőtt kortól, nekem úgy tünt, hogy nagyon nyeklik benne. Kb 1 hónapos korától használtuk, de soha nem alvásra, az mindig csak a kiságyban (vagy séta közben babakocsiban). Nem árt neki, de ne altasd abban, a zjó, hogy napközben kicist elnézelődjön benne, de ennyi. Az enyém már 5 hónapos, de összvissz fél óránál többet nem hagyom benne.
2016. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kb 2hetes korától használom. Nagyon szerette. Volt olyan, hogy csak abban aludt el. Szerencsére ritkán. Sose néztem az órát, hogy mennyit van benne. Amennyit kellett. :) Már 90%ban csak kajálásnál használjuk. Érdekesebb a világ ülve és állva. :) Kb 5hónaposan kapott egy olyan FP-s pihiszéket ami 18kg-ig használható. (Most 7hónapos)
2016. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom a valaszoloknak milyen pihi szeke van....a mienk full vizszintbe fektetheto...oke,nem kemeny,felveszi a pici alakjat.na de a kendo is...azt megis mindenki dicseri...

Szoval amugy az En gyerekem tojt ra,hogy jo e a gerincenek vagy nem.3-4 hetes koraig vagy a pihi szekben,vagy kezben aludt csak 10 percnel hosszabb ideig.akkor kapott egy elektromos hintat azutan abban volt sokat olyan 8hetes koraig.akkor teljesen leszokott ezekrol.hanyatt fekve jokat durmolt az agyon,vagy a foldon a jatszo szonyegen.nem szokott hozza.

Annyira nem,hogy magatol elalszik mai napig is ha lerakom.nappal is,este is.

De mindenki maga donti el mennyit hasznalja a pihiszeket.

2016. szept. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb átmeneti megoldás!Amíg kint a konyhában tettem a dolgom,a kisfiam a pihiszékben a kanapén elnézelődött,kb. 3 hetes korától.

[link]

Erről van szó,ilyenünk van.Vízszintesbe dönthető,több fokozatban állítható.Nem a legmodernebb,de nem is szerettem volna rezgő,hintázó funkiósatk,csak egy alapot.

2016. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hopp,elküldtem véletlenül.Annyit még hozzátennék,hogy eleinte egy vastag,puha takarót tettem a baba alá,mert kissé merev az anyaga,így jobban körülölelte.Néha el is szundított benne.Napi maximum 1 órát használta akkoriban.Most már 5 és fél hónapos,amíg nem unja meg a háton fekvést,addig a pihiszékben van,ez szintén 1 óra nagyjából.Utána a játszószőnyegre teszem.Összefoglalva,szerintem tényleg jó alternatíva rövidebb ideig és az életkorának megfelelően használva.
2016. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a takaró alá jó ötlet, köszi! amit mi kaptunk, az nem teljesen dönthető be vízszintbe. Nekem amúgy olyannak tűnik, mint az adamo hinta, azt meg dicsérik :) van olyanunk is, de azt egyelőre nem szereti. Gyanítom ezt is csak azért, mert rezeg :)
2016. szept. 19. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, ez nem teljesen viízszintesre dönthető.

2016. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!