Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond odalent?

Mi lehet a gond odalent?

Figyelt kérdés
5hónapja szültem természetes úton. Viszont a férjemmel nem tudok házaséletet élni annyira fáj és száraz. Nőgyógyász tanácsára probálkoztunk síkosítóval de semmi. Ez már kezd a kapcsolatunk rovására menni, megértő és türelmes de látom rajta hogy kezdi zavarni. Én megmár sokszor probálkozni se merek mert félek a fájdalomtól. Volt valaki így? Mi lehet a gond?
2016. szept. 19. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez természetes.Amíg nem áll helyre a hormon háztartás,így is fog maradni.Extra adag sikosító,és hosszabb előjáték.Én lassan 2 éve szültem,de még mindig nem az igazi.Már elmúlt a lányom egy éves,mikor végre nem fájt.
2016. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

Nekem is fájt eleinte, ezen mindenkinek túl kell esnie, különben úgy marad.

Én császárral szültem. Kétszer. Mindkettő után 6 órával fel KELL ülnöd, különben nem kezdődik meg a gyógyulás, a regenerálódás. Mocskosul fájt. Át van vágva a bőröd, az izmaid, a méhed. Emellett a szokásos fájdalmak: összehúzódás, hormonok, injekciók a hasadba.

Én úgy éreztem, h minden nap egy kicsit jobban megy a szex. Másnaponta voltunk együtt szülés után pár héttel. Fájt, aztán már csak fájdogált. Mondtam a páromnak, gyere, biztos egy kicsit kellemetlen lesz (nekem), de tudom, te vigyázol rám, és én szeretni akarlak megint, úgy mint régen. Ez nagyon fontos volt nekem.

Azt mondod, félsz a fájdalomtól. Hát akkor vegyél be előre fájdalom csillalpítót. Lehet, hülyeséget mondok, de én kipróbálnám.

2016. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem,amit az első írt.Amíg a hormonok nem rendeződnek vissza,addig el kell viselni és némi praktikát bevetni.Beszéld még a férjeddel,hogy ez természetes és van akinek nehezebben áll vissza a régi rend.Nekem az első babámnál volt így és igen,majdnem egy év kellett,hogy olyasmi legyen,mint szülés előtt.Most a másodiknál ez a része rendben,viszont egyéb problémáim akadtak a hormonok miatt.(ez sem sokkal jobb...😔)
2016. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

2es, de jot rohogtem :D a fajdalmcsillapito az fejfajasra meg hasfajasra valo :D az nem helyi erzestelenito bakker. Vagy probalj ki egy foghuzast ugy, hogy elotte bedobsz 2 fajdalomcsillapitot :D na mindegy.


Kerdezo, ez teljesen normalis. Igaza van az elso valaszolonak. Legyen hosszabb az elojatek, sok sok simogatas, csok, kedves szavak, stb. Utana extra sok sikosito. Es jobb lesz, hidd el.

2016. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

2es! mégis neked milyen fájdalmad van?

én értem, hogy a császár is szülés és meg is szoktalak védeni titeket ha valaki ezzel vitatkozik, de könyörgöm, neked mégis mitől fájna a hüvelyed ha nem nyomtál ki rajta egy gyereket???


kérdező, jobb lesz, hidd el :)első gyerekemmel 1 év után lett élvezetes, de érzékeny maradt a gátam.

másodikat 6 hete szültem, húgycsőig repedtem sajnos, még nem gyógyult be, tegnap próbálkoztunk először de napoltuk mert nagyon fájt még. remélem most gyorsabban regenerálódok :)

2016. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szoptatsz meg?

Hormonalis.Mit ertesz azon h a sikosito sem oldotta meg?(nekem megoldotta,ezert kerdezem)

2016. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Két hónapja elapadt a tejem. Ugy értettem hogy hiába próbáljul sikosítóval ugyan olyan fájdalmas sajnos
2016. szept. 19. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
2%

2-es válaszoló vagyok.

Kedves 4-es. Mindenféle fájdalomra helyi érzéstelenítő kellene, hisz hogyan várhatjuk el egy szájon át bevehető tablettától, hogy a hüvelynél hasson? Mégis létezik direkt menstruációs fájdalmakra kifejlesztett tabi, sőt térdizületet támogató gyógyszer - eljut egészen odáig a hatóanyag... Természetesen ezek nem OTT fejtik ki hatásukat, hanem inkább a megfelelő fájdalom idegpályákra hatnak. Én akkor is kipróbálnék VALAMIT, legyen az gyógyszer, vagy intim torna belülről, lazító krém kívülről, ami mintegy placebo hatásként segít, ha a Kérdező FÉL a fájdalomtól.


Kedves 5-ös. A vágásom a nemi szőrzet felső vonalán van, tehát kb 10cm-re a hüvelytől, 15 cm hosszan. Nyomd be a hasad ott, mélyen a méhedig. Na, eddig van átvágva, ennek kell ilyenkor maradéktalanul meggyógyulnia. Bocs ha fájt nekem a közösülés. Ugyanúgy közel van, mint ha eltörnéd a csuklód, és még az ujjaidat is alig bírnád mozgatni. De ki kell próbálni, aztán véleményezni.

2016. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
2es, te tuti nem vagy épp!
2016. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%

Hú, 5-ös..."szoktalak védeni titeket".

No komment.

2016. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!