Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megnyugtatnátok egy kicsit?

Megnyugtatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt. Még soha nem aludt nélkülünk, ma elmegyünk bulizni Apával és a keresztszüleinél fog aludni, akiket imád, de mégis csak ez lesz az első! Úgy izgulok! Nálatok ez hogy volt?
2010. ápr. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

úgy érted, egy ágyban?


nálunk 11 hónaposan volt ilyen, hogy elmentünk fesztiválozni :))) és anyósom fürdette, altatta este. minden rendben ment, aludt egész éjjel.

mostmár, hogy nagyobb, 19 hónapos, szerintem nehezebb lenne, mert okosabb...pedig idén nyáron is lesz fesztivál:)))

2010. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy, 7 hónapos korától külön szobában van és mindig is az ágyában aludt. Csak hogy nem én fogom lefektetni. Én is azért nem akarom tovább húzni, mert talán ezt is meg kell szoknia, hogy van olyan, hogy nem én fektetem.
2010. ápr. 23. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

De mit izgulsz, mi történhet?

Inkább ülj be egy kád jó illatos vízbe, pedikűr, manikűr, sérót belőni, smink...

Mi a kislányunk 3 hónapos kora óta eljárunk 3-4 hetente az "éjszakába", addig a tesóm vigyáz rá, jobb bébiszittere nem is lehetne. Kell a kikapcsolódás, ilyenen kár izgulni.

Jó mulatást, ha nem lazítasz, nem lesz jó!

2010. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi!!! Hát ez az, muszáj kettesben kimozdulnunk, mint régen :D
2010. ápr. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!