Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak a Viktória nevet...

Kislányomnak a Viktória nevet adnám, mert szép, elegáns, lehet becézni, de a családban mindenki lebeszél, sőt, minden alkalommal hangot adnak a nemtetszésüknek. Hogy lehet ezt kivédeni? Milyen ez a név?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett a Viki,de van már a családban nem is egy,ezért nem ezt választottam végül,de nagyon szép név,és tényleg jól lehet becézni is.Ne halgass a családban senkire,Te és a párod ketten döntsétek el milyen nevet akartok.Nekem is olyanokat mondtak,hogy égnek állt a hajam.....
2008. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nagyon szép név ! Mond nekik,hogy ez a te babád,és te adsz neki nevet :) HA gondolják a családtagok szűljennek és adjanak a gyereküknek olyan nevet amit ők akarnak :)

Nálunk Lili lesz a neve a babának,biztos van olyan akinek nem tetszik de még senki sem mondta nekünk :)

Minden jót,36hetes kismama

2008. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Csak Rád és a férjedre tartozik, hogyan nevezitek el a babátokat. Nagyon szép név a Viktória, az én családomban is van. A mi lányunk Krisztina lett és erre azt mondta a szülésznő, hogy végre egy normális név.

Szóval ne hallgass a nemtetszésüknek hangot adó családtagokra.

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez senki másra nem tartozik, csak rátok. Szerintem igenis szép név. Amúgy én egyszerűen megéreztem, hogy milyen nevet kell adnom a kisfiamnak. Nagyon fura volt. Mint egy belső suggallat, és szerintem nagyon jól döntöttünk. Egyszerűen érzem, hogy ő K. :)

23 hetes kismama

2008. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne törődj a véleményükkel. Már bocs, hogy ezt mondom. A ti babátok, nektek kell eldönteni, hogy milyen nevet szeretnétek neki adni.

A Viki nagyon szép név, és igazad van, tényleg elegáns is.

Nálunk is volt aki leszólta a választott neveket, de mondtuk, hogy már mi eldöntöttük és ezzel lezártuk a vitát.

2008. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok:)

Boldog babavárást, babázást mindenkinek!

2008. okt. 2. 16:45
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Az én nevem Éva Viktória és egész jól elvagyok vele.A kisfiam Bendegúz és persze mindenki,aki meghallja a nevét rögtön az Indul a bakterházzal jön és azzal,hogy a gyereket csúfolni fogják.De én ezt letojom és betudom ezen emberek primitívségének,mert persze az nem jut eszükbe,hogy a kisfiam neve ősi magyar név és érdekes módon a film helyett azt senki nem említi,hogy a Magyar Himnuszban is szerepel.
2008. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Az én kislányom is Viktória. Április 1-én született ráadásul. Szerintem gyönyörű név és az sem nagy baj, hogy karácsony előtt van a névnapja. Majd megoldjuk valahogy. Mi nem kértük ki senki véleményét. Megmondtuk, hogy így fogják hívni és kész.

Üdv, Viki anyukája

2008. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se hallgass senkire,neked és a párodnak kell nevet adni a gyermeketeknek.Én is harcban fogok állni apósommal,hogy a születendő fiu gyermekem nem fogja tovább vinni a nevet..
2008. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nagyon szép név! A pároddal a szivetekre hallgassatok csak, ne másokra!
2008. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!