Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 16 éves korod előtt terhes...

Ha 16 éves korod előtt terhes lettél volna, akkor megtartottad volna a gyereket?

Figyelt kérdés
És persze azt is írd, hogy miért.

2016. szept. 21. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
35%
Terhes vagy? Mert ha igen és kíváncsi vagy mások mit tennének a helyedben azt megértem, de akkor vállald magad. De ha felnőtt nőként teszed fel ezt a kérdést annak tudatában hogy itt mindenki mindenkit le fog pontozni és hosszú vita alakul ki a 2 tábor között, akkor nagyon nem jó amit csinálsz.
2016. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nem, mert akkor még nem én rendelkeztem a saját testemmel és a bennem növekvő másik testtel. Nagyanyám kitaposta volna belőlem.


Ha tegyük fel lett volna döntési lehetőségem, akkor viszont igen. 17 évesen lettem terhes, ezt innen tudom. Bár nem véletlen gyerek volt, tehát megint csak nem jó a példám. Azóta eltelt több évtized, még mindig ugyanazzal a férfi a férjem, született még tesó, lett saját ház közös munkánkból, nincs okom panaszra. Innen látom, hogy nagyon is jól döntöttem.

2016. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Mert nem tudtam volna neki a minimumot sem megadni, semmilyen értelemben, illetve egy életre kiszolgáltatottá váltam volna.

Esetemben azonban tényleg elméleti kérdés, mert ennyi idősen még a szexhez is túl fiatalnak éreztem magam. Nemhogy a gyerekneveléshez.

2016. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mivel 16 éves korom előtt eszembe se jutott volna szexelni.
2016. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Eltartani nem tudtam volna, a szüleim meg nem akartak több gyereket. Gyereknek nem való gyerek. Akkor se ha felnőttnek hiszi magát.
2016. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
82%
16 éves korom előtt max a második megváltóval lehettem volna terhes, szóval igen. 17 éves koromtól élek nemi életet...
2016. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképpen. És nem is lehettem volna terhes mivel még nem szexeltem. De ha szexeltem volna, akkor is lett volna annyi eszem hogy csak gumival. Hozzátenném egy osztálytársam éppen akkoriban ebben a cipőben járt. Felelőtlen kis liba volt, belement a gumi nélküli szexbe "mert a FIÚ azt mondta, hogy zokniban nem mos lábat, de ha nem engedem betenni elhagyja" Na nekem kapásból volt akkoriban is annyi önbecsülésem, hogy az ilyen kis egoista görcsöt elhajtottam volna az anyjába, és nem megyek abortuszra ötödjére is ahogy ő tette.
2016. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Mert nem lettem volna rá alkalmas, anyám nem segített volna, egyedül maradtam volna iskola és munka nélkül. Pár év alatt a híd alatt lettünk volna, az meg nem ehy szép élet egy gyereknek. Ha lett volna segítségem, akkor sem tartottam volna meg, mert nem 16 évesnek való egy gyerek, legalábbis nekem nem lett volna való.
2016. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
48%

Igen. A családomban sajnos jópar vetélés volt (pl anyukámnak is 2 utánam), ìgy a szüleim is úgy voltak vele hogy ha teherbe is esek tartsam meg mert nem tudhatom hogy mi lesz a jövőben.

De ez nélkül is megtartottam volna azon egyszerű okból hogy nem ölném meg a gyerekemet

2016. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
43%
8as, miért egy 14-16 évesnek a szex az való?
2016. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!