Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Herevízsérv, baj lehet?

Herevízsérv, baj lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapos kisfiamnak herevízsérve van.Nem kell 1 éves koráig műteni elméletileg magától felszívódik.De most észrevettem, hogy az egyik here kékesebb színű, mint a másik.Olvastam, hogy a felgyülemlett víztől is kékesnek tűnhet, viszont előfordulhat, hogy a víz elnyomja/elzárja az ereket, viszont ez utóbbi esetben műtétre van szükség.Mi lehet az oka az elszíneződésnek?Tegnap voltunk orvosi tanácsadáson ott nem látott a doktornő semmit.Múlthéten éjszaka mentünk be a kórházba de nem mondták, hogy gond lenne vele.


Valakinek van ilyen problémával kapcsolatos tapasztalat?


Természetesen holnap egyeztetek a dokival és a védőnővel is.


A válaszokat köszönöm!



2016. szept. 21. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiamnak volt. Nem vettem észre, hogy kékes színű lett volna neki. Lehet, csak annak tűnik, nem?

Amikor kórházban nézték, akkor is ilyennek láttad? Mert ha nem, akkor én visszavinném a kórházba.

Mi a Heim Pálba jártunk, pár hónap alatt teljesen felszívódott neki, nem kellett műteni. Ő is kb 3 hósan lett vízsérves.

2016. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem, hogy akkor is olyan volt.De ma reggelre kaki után teljesen visszahúzódott nem is lászik sem a rérv sem a kékes szín.
2016. szept. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!