Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevízsérv (Hydrocele) műtét...

Herevízsérv (Hydrocele) műtét után ez normális?

Figyelt kérdés

Kb pont egy éve vagyok túl egy kétoldali hydrocele mütéten. A mütét után ugye nagyon picik lettek illetve eléggé ki is voltak "lapulva" a heréim. Mára igy egy év után, azt venni észre, hogy újra nagyobbak, persze nem vészesen, de újra golyó alakúak és jó pár fokkal nagyobbak is mint mütét után. Természtesen a tojás mérettől nagyon messze áll, csak arra vagyok kiváncsi, hogy ez természetes jelenség,hogy kicsit megnő újra ahogy gyógyúlt, vagy kell esetleg attól tartanom, hogy még jobban nő a jövőben és kialakult újra a betegség?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 13. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25
2015. márc. 13. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ott kezdeném,már a műtét előtt lettek kisebbek,és ez nem a műtét következménye .Most kezdenek újból növekedni,de milyen tojáshoz viszonyítod őket.Tyúktojáshoz,akkorák sosem lesznek .Inkább szilva alakuak,mint golyó .Én úgy gondolom

5-6 évet csúsztál ezzel a műtéttel .Ezt a heréid ellaposodásából gondolom .Annak csak örülhetnél ha növekednének .Sajnos a betegség újbóli kialakulása továbbra is fenn áll.Gondolom a doki elmagyarázta mit ne csinálj a jövőben .

2015. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban volt késve jó pár évet, és a baloldali volt akkora mint egy tyúktojás, a jobb oldaliról nem is gondoltam, de az is az volt, nyilván az frissebb lehetett. Természtesen tudom, hogy ez olyan dolog ami kialakulhat, csak az érdekelt, hogy ez természtes jelenség-e vagy akár rögtön ilyen hamar újból kialakulhat. Nem szivesen élném azt mégegyszer amit akkor... Gondolok itt a 24órás egy helyben fekvésre.
2015. márc. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!