Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az eddig legviccesebb...

Mi volt az eddig legviccesebb vagy legszomorúbb kérdés amit itt olvastatok? Milyen kérdések akasztanak ki benneteket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

engem sajnos már kiakasztanak a tb, bér, munkaügyes kérdések, lassan kizárólag priviben fogok válaszolni... sok hozzá nem értő rendre osztja az észt, ömlik belőlük a rossz infó, és a kérdezők meg persze annak hisznek, akit a többi hozzá nem értő felpontoz... én több, mint 20 éve ezzel foglalkozom, jogszabállyal mindig alátámasztom, és ez sem elég, a mindenegyben blog az hitelesebb.

Azért annak örülök, hogy priviben a kismamák megfogadják a tanácsom, sikerült már olyannak csedre, gyedre menni, akit elhajtott OEP, kormányhivatal, munkaügyi, mindenki...

2016. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Mostanában a miért nem küldik 6 évesen suliba gyerekeket legtöbben cimü kérdések akasztanak ki.
2016. szept. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb kérdés, amit valaha olvastam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Akkor állj neki, ha nagyon ráérsz, mert 33 oldalas, és tényleg iszonyú szomorú :(

2016. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsóról írták, hogy kamu volt


de engem legjobban az abotuszos kérdések szomoítanak el. nem elég, hogy önmagában már kérdés van erről de itt eldönteni, ill a gyk tanácsait is mérlegelni, hogy egy ember azaz kérdező Saját Gyermeke éljen, vagy haljon...

2016. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt egy kérdés, amiben anyuka arról érdeklődött, hogy az egy hónapos kislánya hogyan lehetne modell. Ugyanő feltette azt a kérdést is, hogy ez az egy hónapos kislány miért hisztis? Elkeserítő.
2016. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a lány akinek az anyja meghalt mert baj volt a fülêvel az apja a munka miatt rajta töri a stresszet szekàlják a suliban,és a macskája eltűnt
2019. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!