Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb/legboss...

Mi volt a legviccesebb/legbosszantóbb beszólás vagy okoskodás idegenek részéről amikor a babátokkal, gyereketekkel sétáltatok, vagy voltatok valahol? Mit reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Velem pont ma történt: a bolt előtt tettem rá az esővédőt a kisfiam babakocsijára. Sportkocsiról van szó, az esővédőn van egy akkora nyílás a fejénél szinte mint a feje.

Egy néni jött arra, és teljesen komolyan megkérdezte: "Kap így levegőt a kicsi?" Én szintén komolyan ránéztem, és mondtam: "Hát sajnos nem..." Az a döbbent tekintet a nénitől :D :D... már megérte.Hülye kérdésre hülye válasz.

2015. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hirtelen, az jutott eszembe, mikor a rózsaszínbe, fehérbe öltöztetett, fülbevalós lányomról megkérdezték, és fiú vagy lány? Pedig amúgy sem fiús cseppet sem. Azt kellett volna mondanom: FIÚ
2015. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

"Hogy hívják?"

"Szilárd."

"És kisfiú vagy kislány?"

Azt hittem viccel, egy középkorú hölgy volt.......

2015. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

idegenek részéről nekem bosszantó volt de nagyon, hogy egy parkba leültem, míg aludt a kicsi a babakocsiban, gondoltam megvárom azt a kb fél órát és csak utána indulok tovább vele haza. erre jön a kisebbség valami bizományis típusú magnóval és amikor a babakocsihoz ért, bekapcsolta, jó hangosan üvöltette a zenét, ahogy elhagytak minket, meg kikapcsolta és elfoglalták a melletünk levő padot "randalírozni" rajta .

enge annyira bántott, nem is az hogy jaj, felébred a baba, hanem ez a szánt szándékos bunkózás persze akárkinek meséltem, szerintük én reagálom túl.

2015. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
*semmit nem reagáltam, puffogva elindultam haza
2015. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Én alapvetően jól tolerálom a primitív beszólásokat és tanácsokat is. Azt nem szeretem, amikor valaki túl lépi a magánszférámat. Pl. irritált, amikor a bolt közepén, a babakaják előtt egy néni rákérdezett, van-e még tej a mellemben, vagy azért veszek "üveges tápot" (=bébiétel!!), mert már nem tudok mit adni neki?

A másik egy anyukától volt, aki úgy döntött, hogy barátkozik velünk. Minden érdekelte, csak a babázás nem. Leginkább az anyagi helyzetünk iránt érdeklődött, a lakásunk áráról, tulajdoni viszonyainkról, és persze fennakadt, amikor egyszer látta, milyen pelust hozok haza a boltból, mert hogy annál van olcsóbb is. Aztán persze fura arcokat vágott, mint ha valami "rongyrázó gazdag család" lennénk, mert rá merem adni a gyerekre a Pampers pelust, amikor van olcsóbb a sarki kis boltban. Nem értem az embereket :( Nekik nem tök mindegy?

2015. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Az utca túloldaláról átkiabált egy néni először azt, hogy milyen aranyos, nyugodt baba. Megköszöntem. Aztán hogy mennyi idős. Válaszoltam. (10 hónapos volt) aztán vad idegenkent, mikor a fél város kint volt, teli torokkal odakiabalt, hogy "na oszt SZOPIK MÉG"?) (bocsi a kiemelés miatt, csak próbáltam szemléletni :)

Na szóval nekem ez nagyon kellemetlen szitu volt,kicsit meglepett hirtelen a kérdés...

2015. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy tèli napon toltam a babakocsit, ugyre hideg, ezèrt takarò, lábzsák, minden. Szegèny gyerekből semmi sem látszott ki. Megállìtott egy nèni, aki pár tömbre lakik tőlünk, ès szinte minden nap találkozunk, hogy "mi van a babakocsiban, kisbaba?" azt sem tudtam h nevessek vagy ideges legyek a kèrdèsèn. Mondtam neki, hogy " nem, kiskutya, hát persze h gyerek"

A legbosszantòbb mikor hisztizik valamin a gyerek, látja h totál kivagyok, de pròbálok higgadt maradni ès nem felrobbanni, erre hozzászòlnak a gyerekhez "mi a baj drágám, nem kaptad meg a kinder tojást/csokit/akármit?"

2015. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Rozsaszin fodros bluzocska, rozsaszin kalap: Fiu????


Szomszed: Kisfiu? - Nem, kislany.

-Nem baj.

En: - De miert lenne baj??????

- Hat ezt mondom.. hogy nem baj ha lany....

es megengem nezett hulyenek.


Boltban vasaroltam, augusztus, 40 fok. Egy hazaspar ferfi tagja megfogta a gyerek labfejet hogy nem hideg-e a laba, mert NEKI mindig fazik.

2015. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

8: ezt en is birom...

Volt hogy mentem haza a gyerekkel, babakocsi aljaban mirelit cucc, stb... Megkerdezte, hogy bemehetunk-e a jatszora,erre melletunk egy vadidegen neni megszolalt,hogy igen....Vagy penztarnal kerdezte, hogy kaphat-e edesseget,mondtam nem,a gyerek meg is ertette es nem cirkuszolt,az elottem allo vevo meg letolt,hogy miert nem veszem meg, olyan szepen keri....

2015. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!