Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a (megrázó) kérdésre?

Figyelt kérdés

Elég régen olvastam azt hiszem ebben a kategóriában a kérdést, és kíváncsi vagyok, hogy valaki emlékszik-e még rá, esetleg be tudnátok-e linkelni.

Egy kismamáról szólt, talán úgy kezdődött, hogy terhes lett, elvetélt, majd mivel nem tudott újra teherbe esni ezért a férje elhagyta őt, megcsalta és annyi gond zúdult a nyakába, hogy öngyilkos lett, amit végül a testévre írt meg a kérdésében az oldalra. A lányt Eszternek hívták, legalábbis ez rémlik.

Lehet, hogy nem ez a pontos történet, de az biztos, hogy hónapokon keresztül aktív volt, és nagyon érdekelne, hogy valaki emlékszik még rá? Egy linket tudnátok küldeni?



2016. szept. 23. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, de linket nem tudok.

Sajnos nem ezzel kezdődött hanem azzal h volt egy kisbabaja, aki bölcsőhalalban meghalt. A kalvaria a vetelesekkel ezután jött... :(

2016. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Bocs ha off de nekem vmi hasonló rémlik ahol meghalt a baba,a csaj aztàn terhes lett újra de koraszülött lett vagy talàn ikrek is... Pff nem emlékszem de ő is Eszter volt szerintem.

Na ez kamu volt, meg szerintem ez is amit kérdezel.

2016. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
95%
Én úgy emlékszem, utólag kiderült, hogy nagy kamu volt az egész.
2016. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ìgy ahogy az első ìrta beugrott, kamu volt a kérdés pedig sokan segìteni akartak ìgy úgy neki.
2016. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

így van, Eszter ha jól emlékszem.


még terhesen kérdezett, nem szeretett volna szoptatni. aztán bölcsőhalálban meghalt a kisbabájuk, aztán elvetélt és végül a férjének született egy babája a szeretőtől :(

2016. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Hú nekem megvan a link. Legalábbis megvolt, mert valaszoltam rá. Megkeresem.

Arról nem tudok hogy kamu lett volna. Csináltak neki gyertyaláng oldalt is.

Pill

2016. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tényleg, mintha valami bölcsőhalál is rémlene sajnos. Köszönöm a válaszaitokat! És neked utolsó válaszoló, ha megkeresed.
2016. szept. 23. 21:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bolcsőhalállal vesztette el a gyerekét. Szoptatás problémával tette fel a kérdést.

Megnéztem a megválaszolt ketdéseim között és nagyon érdekes módon nem találtam!

Vki más nem nézné meg?


Hogy derült ki hogy kamu volt? (akik ezt ieták)?

Sokáig csak részvétes valaszok jöttek és a kérdező már nem válaszolt (Eszter testvére)

2016. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyertyaláng oldala

[link]

2016. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
92%
Szerintem törölték a kérdést. Utólag rávilágítottak néhány ellentmondásra (gondolhatjátok, ilyen témában ki mer felhozakodni először a kamuzás vádjával), aztán asszem, maga a kérdező vallotta be, hogy kamukérdés volt.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!