Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem alkalmas arra, hogy...

Aki nem alkalmas arra, hogy megfoganjon, illetve megmaradjon benne a magzat, annak a génjeit nem szabad tovább szaporítani. Egyetértesz ezzel a gondolattal?

Figyelt kérdés
Nyersebb megfogalmazásban: ha nem marad meg, inkább menjen.
2016. szept. 30. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*szóval a válasz, ai nem tud szaporodni, annak attó még joga lenne szaporodni, mert nem feltétlenül az ő gyermeke hátráltatná az emberiséget.
2016. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*aki attól
2016. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocsi, megint én, szóval az állati törvényekben állná meg a helyét a kérdésben felvetett gondolat.
2016. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Semmire nem válaszolsz kérdező!

Csak a saját kis igazolásod kellett.... Neked nem biztos érdemes gyereket vállalni vagy ha van akkor ajjajjj

2016. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!


Több házaspárt is ismerek, akik okosak, szépek, és klasszikus értelemben vett jó emberek, mégis évek óta küzdenek babáért. Nem látok bennük semmi olyat, amiért nem lenne érdemes ezeket a géneket továbbadni.


A falu szélén egy kiscsalád, ahol (hogy is fogalmazzak finoman....) erősen meglátszik az évszázados belterjesség. Az egy dolog, hogy rondák, de minden második gyerek enyhe szellemi fogyatékos, van súlyosan fogyatékos, és az életmódjukat még csak nem is említettem: kezdek hinni abban, hogy van aki gyilkosnak születik.

Ennek ellenére a család női tagjai 14 és 50 között egyfolytában terhesek. Hát biztos azért, mert ezek a remek gének érdemesek a továbbadásra!

2016. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Egyre több a pozitív válasz. Köszönöm.

Tényleg csak megerősítést szerettem volna egy általam nem elfogadott "ideológia" kapcsán.


A 9-es válaszoló által belinkelt kérdésben olvastam (ott a 25-ös komment ez, és bár én is válaszoltam abban a kérdésben, ez a szörnyű gondolat, nem az enyém).

2016. szept. 30. 10:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is majdnem leestem a székről mikor olvastam a hozzászólását. Mondjuk nem tudom mit tenne ha a gyerekéről kiderülne hogy meddőségi problémái vannak, akkor is azt mondaná hogy "na látod édes lányom, életképtelen vagy". Minden esetre elég primitív ember lehet.

Én például az alacsony hormonszintem miatt majdnem elveszítettem a fiamat az első hetekben, de pótlást kaptam és van egy egészséges gyerekem.

A logikája más sebből is vérzik egyébként, akár a romák egy részét nézzük akiken fürtökben csüng ugyan a gyereksereg de mivé válnak nagy korukra többségében (tisztelet a kivételeknek).. és velük jobban jár a társadalom mint annak a párnak a gyerekével aki esetleg hosszas küzdelem árán lombikban fogant? Kétlem. Én más szemszögből közelítem meg hogy ki kellene és ki nem a világra. Aki épít, segít, szeretet és jó szándék vezérli az kell, jobban mint valaha. Aki ártatlan emberek között robbantja fel magát (pedig az édesanyja igencsak termékeny asszony), az jobb lett volna ha sosem lett volna.

2016. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!