Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ket 3 ev alatti gyermekkel...

Ket 3 ev alatti gyermekkel otthonrol heti hany ora munka megoldhato szerintetek?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha nem bolcsis egyik sem, viszont mindketto igeny szerint szopik, a munka pedig tetszolegesen barmikor megszakithato, folytathato. Szerintetek emellett heti hany ora munkat lehet bevallalni? Segitseg estenkent es hetvegen van, olyankor is vegezheto a munka, nincs idohoz kotve, csak heti oraszamhoz.
2016. okt. 1. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

szerintem napi 4 órát számolhatsz.

a főzés az mondjuk a menütervtől változhat, hosszabb vagy rövidebb időt vesz igénybe.

2016. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezt csak te tudhatod, aki az adott munkát végzi.


Pl.: az én munkámra is illik ugyan, hogy végezhető otthonról és elméletben meg is szakítható, de minden megszakítás csak növeli a hibázás esélyét és miután milliós büntetést is vonhat maga után (könyvelés-könyvvizsgálat), nem csinálnám gyerekkel a kezemben; nappal pedig 1 órát alszik. Innentől számomra úgy szólna a kérdés, hogy mennyit óhajtanék az esti alvásomból feláldozni.

2016. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

első vagyok, igen az alvás időtől is függ. nekem úgye 3 órt alszanak a fiúk. és délután is elvannak egyedül ha úgy van.ezért irtam a 4 órát.

én délelőtt nem tudok "dolgozni" mert nekem már főt ételt esznek és kell az ebéd.

2016. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez a te gyerekedtol fugg.

Az enyem 16 honapos, reggel 8 kor kel, delben 1 orat alszik, este 9 kor fekszik. Tehat egy ora szabadidom van, olyankor tudok hajatmosni es pakolgatni. Ugyhogy en 0 percet tudnek dolgozni.

2016. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Csak az alvásidővel számolnék. A többi nagyon gyetek és korfüggő.
2016. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!