Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki szeretném kérni a véleménye...

Ki szeretném kérni a véleményeteket hogy szerintetek fel tudom e nevelni a kisgyerekemet ha csak 15 éves vagyok? Még csak másfél hetes terhes vagyok de szerintem nem tudnám felnevelni.

Figyelt kérdés
Szerintem ha elvetetném az gyilkosság lenne de amúgy is fiatal is vagyok még a gyerekhez és a tanulmányaimat is abba kéne hagynom! Sürgős!!
2016. okt. 5. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Másfél hetes terhes? Ez hogy jött ki?
2016. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Másfél hetes terhességnél még meg sem fogant a baba alap esetben. Remélem, kamu, vagy ha nem, szüld meg és add örökbe, nagyon sok alkalmas szülő vár évek óta babára.
2016. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak másfél hetes terhes vagy, az nagyon jó, mivel még meg sem fogant a baba... Ne szexelj felelőtelnül, pár múlva ovulálsz, akkor meg főleg ne. Ja, hogy nem tudod miről beszélek. Inkább tanulj. Minél tovább. Ne vállalj gyereket még jó sok évig.
2016. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha masfel hetes terhes vagy, akkor nagyon vigyazz 3-4 nap mulva, nehogy a peteeresedkor MEGINT teherbe ess, mert igy lesznek az ikrek!!!!
2016. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Ne kefelj, hanem tanulj! Unom mar ezt a sok idetlent...
2016. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Feltételezem, hogy nem kamuzol.


Ha másfél hetes terhes vagy...gondolom ez nálad azt jelenti, hogy még nem jött meg a mensid, van pàr napod addig, de már pozi a teszt. Elsõ körben szólj anyudnak, mert nélküle nem tudsz menni abortuszra.

Igen láttam, hogy írtad, hogy nem akarod megölni. De!

Nem hinném hogy fel tudnàd nevelni? Max anyudék, ha vagynak rà. Pasid tud róla? Mit mond? Van fizetésed?Ez költõi kérdés, tudom h nincs. A gyerekre meg kell a pénz. A gyes és családi nem elég.

Ha megszülöd, hogy örökbe add..akkor számolnod kell a rengeteg hiányzással a vizsgálatok miatt. Kellemetlen vizsgálatok, fájdalmas szülés, gyógyulàs, lelki gondok, hogy odaadod a gyereket és évismétlés, mert az elég sanszos.

2016. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Osztálytársam 13 évesen teherebe esett és 14 éves korában szült. Felnevelte a fiát, pedig sok segítsége nem volt!
2016. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Sokan fel tudják nevelni. Én 15 éves rokonom is terhes, de nem azért, mert gyerekként szétette a lábát. Erőszak áldozata lett. Mégis megtartja a babát, mert szerinte az abortusz gyilkosság és uh alapján megszerette a babát. Nem képes megölni. Gimi mellett dolgozni fog és szülei is segítenek.
2016. okt. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják. Elvileg a 14. napon van a peteérés, és akkor körül fogan a baba. vagyis, amikor kéthetesnek számolják. ezért fura a mésfélhetes jelző, mert minimum kéthetes.

ha a fogantatás napjától számolod, akkor még nem jött meg, amikor kellett volna. teszteltél? vagy csak úgy gondolod, hogy terhes vagy?

ha tényleg, mindenképpen mondd el otthon, úgyis kiderül előbb utóbb. rengeteg megoldás van, alapítványok, segítenek az örökbeadáshoz, a szülésig tartó időszakban, mindenben.

2016. okt. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, a szüleid fogják nevelni még jó sokáig. Gyilkosság kérdésben meg hallgass a szívedre, tedd azt, ami szerinted helyes. Beszéld meg a szüleiddel, mert ezt a gyereket nagyrészt nekik szülöd.
2016. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!