Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kétszer voltam nőgyógyászat...

Ha kétszer voltam nőgyógyászati vizsgálaton a terhesség megállapítása miatt (másfél hét különbséggel a 8. hét környékén) és nem állapította meg a terhességet, de később kiderül, hogy mégis terhes vagyok, akkor ez milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Többféle gyógyszert szedtem, amit kismamáknak nem szabad és olyan kezelést is kaptam, ami szintén ártalmas lehet.

2012. ápr. 11. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha 2x nem állapították meg a terhességet, akkor nem valószínű, hogy kismama vagy, de én a helyedben mégis elmennék egy 3. orvoshoz is, hogy 100% legyen. Ha netán az lennél, akkor sem biztos, hogy baja lenne a babának, ha mégis valami komplikáció vagy szövődmény lenne, akkor valószínűleg elvennék.
2012. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni, azt csak a doki tudja, hogy a gyógyszerek, amiket szedtél, illetve a kezelések milyen hatással lehetnek a babára.

De nem hiszem, hogy terhes lennél, mert a 8. hét környékén már egyértelműnek kellene lennie, hogy baba van.

2012. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem mégis csak terhes vagy?
2012. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja most látom,hogy nem vagy terhes.

Hát ha két vizsgálat is volt, ráadásul a 8. hét körül és nem látta, akkor nem hiszem,hogy terhes vagy!

2012. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jövő héten tudok csak elmenni orvoshoz, de az előző menstruációm teljesen rendben lezajlott, de most csak vérezgettem (nagy jóindulattal lehet csak annak nevezni), de ha baba van a dologban, akkor az csak is februári lehet.
2012. ápr. 11. 11:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha csakis februári lehet a baba, akkor azt már látnia kellett volna a 8. hét körül. Szerintem nem vagy terhes. Nem minden ciklus egyforma, előfordulhatnak néha furcsaságok egy tökéletes, szabályos ciklus esetében is.
2012. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

UH és vérvizsgálat volt?


Nekem az első gyerkőcnél a doki állította, hogy nem vagyok terhes (én állítottam, hogy igen), majd elmentem 2 nap múlva másik dokihoz, aki megnézet UH-n és akkor a kicsi már 9 hetes volt! Az első doki csak manuálisan vizsgált és mivel nem érzett semmit, még vérvételre sem küldött el...

2012. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Vérvizsgálat nem volt. Először kézi vizsgálat és hasi UH, másodjára meg csak hasi UH.

Szerintem a vérteszt nem mutatott volna eredményt, mert nincs ez pozitív tesztem sem, tehát ha terhes vagyok nem mutatja ki a szervezetem.


Nem értem már magam sem. :( Két tünetem van, amik kitartanak február óta, és az a vizelési inger és az alhas fájdalom. Bár kiderült a vizsgálatból, hogy hüvelygyulladásom van, ami mondjuk megmagyarázhatja a hasi fájdalmakat, de a vizelési ingernek is lehet hozzá köze??

2012. ápr. 11. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy a vérteszt nem mutatja ki!

Ha nem mutatja ki, akkor nincs baba!

Szerintem nyugodj meg, nem vagy terhes!

2012. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nem volt vérteszt, csak itthon csináltam 2 hónap alatt vagy 6 terhességi tesztet. Ha valami gyanúsat észlelt volna, akkor csak csinált volna a doki tesztet vagy visszahívott volna későbbre, nem?
2012. ápr. 11. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!