Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éve szültem a fiamat...

Másfél éve szültem a fiamat most ismét terhes vagyok de nagyon zavar a súlyfeleslegem!?

Figyelt kérdés
160 centi vagyok és 60 kiló jelenleg ami nem tűnhet nagyon vészesnek de a hasam iszonyat zsíros! Most ismét babát várok 6 hetes vagyok, de a puffadás miatt már 4-5 hónapos terhesnek nézek ki és nagyon rosszul esik ahogy megbámulnak az emberek mikor megtudják hogy csak 6 hetes vagyok, valamint a nőgyógyász is egyből megjegyezte, hogy diétáznom kell... Engem is zavar, hogy így nézek ki, de mégis hogyan tudnám elfogadni magam?
2011. febr. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem most kéne, hogy zavarjon, hanem az elmúlt másfél évben kellett volna tornáznod. Most, hogy terhes vagy, pont hogy hasra nem lehet erősíteni. Egy pár hét, és már igazi babpocakod lesz. Akkor már nem fog zavarni.

Nem is fog látszódni, hogy mennyi abból a babapocak, mennyi a zsír. Aztán szülés után újult erővel nekikezdhetsz a tornának.

2011. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok köszi!
2011. febr. 24. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megerősíteném az előttem szólót, ráadásul pont ezzel küzdök én is, bár én már 6 hós vagyok és nem hetes. De jóval nagyobb a pocim.

Túlélési tanács:

már most nagyon de nagyon erősen határozd el magad, hogy ha meglesz a bébid, és túl vagytok a nehézségeken, mindent beleadsz, és ezerrel tornázol, diétázol, persze amennyire a szopi mellett lehet.

És már most szerezz be mindenféle súlyzókat,torna dvdket, stb, hogy tudd is csinálni.

Ez talán inspirálni fog, én is ezt teszem.

Engem olyan értelemben nem érdekel, hogy tudom, egyszer még leszek szép.

Egyébként terhesség alatt is diétázhatsz, hisz a terhességi cukrosok is diétáznak. Persze csak ésszel és óvatosan. És kismama tornázhatsz is, amitől persze nem lesz kisebb a hasad, de jól fogod érezni magad!

Kitartás!

2011. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemsokára itt a meleg(remélem) sipirc a naggyal sok sok sok sétára, mozogj levegőn. Jobb lesz a közérzeted, Pocakod lesz. Én most fogok combra és fenére erősíteni, amennyire a szopi mellett lehet, mellé a hasra kicsit(az sajna csíkos lett, és nem hájas:(((() Örülj a kicsinek, ha megszületik pedig hajrá. Lépcsőzni fogok én:)
2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!