Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért bámulnak mindig úgy az...

Miért bámulnak mindig úgy az emberek mintha 10 évesen szültem volna?

Figyelt kérdés
Mindig mikor sétálni megyek vele annyira bámulnak,meg látszik a fejükön,hogy húúú hány éves lehet meg ilyenek.20 éves vagyok,szóval nem valami öreg,de nem is 11-12 éves...Voltatok ti is ebben a helyzetben?Hogy kezeljem a sok "Bambát"??
2008. okt. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Széles mosollyal a képükbe és lesz majd aki észre veszi magát , aki meg nem ,hát ne foglalkozz velük.

Az én anyukám is 20 évesen szült engem és most fiatal nagyija egy 3 hós kislánynak.

Sőt mindig büszke voltam , hogy milyen fiatal az anyám.

Légy rá büszke , hogy máris átélheted az anyai örömöket és , hogy részesültél ebben a csodában , ami a mai világban sajnos nem mindenkinek adatik meg

:))

2008. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzád hasonlóan jártam. 22 évesen szültem, de 18-nak néztek még akkor is. Láttam én is az embereken, hogy gondolkodóba estek, vajon a tesóm, vagy tényleg az enyém a gyerek? Igazából engem nem érdekel, szerintem annyira jó fiatal anyának lenni. Én azt szoktam csinálni amikor megbámulnak, hogy azért is jó mélyen a szemükbe nézek, már-már idegesítően, és akkor hoppá észbe kapnak, hogy nem kéne a másikat úgy megbámulniuk, és elkapják a tekintetüket. Jó babázást!
2008. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!!! Irigylik a fiatalságodat, ne törődj ezzel!
2008. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A minap szemészeten voltam az 5 hónapos babámmal. A rendelőben anyukám fogta meg a kicsit amíg én a dokival beszéltem. Az asszisztens szólt anyunak, hogy :- Anyuka üljön le a kisbabával.:) Először meglepődtem, de nem javítottam ki. Én 33 éves vagyok, anyukám pedig 57. Mondtam neki, hogy ebből látszik, hogy jól tartja magát. A lényeg: sose foglalkozz mások bambulásával. Nem biztos, hogy rosszindulatú. Boldog babázást neked.
2008. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 évesen szültem, most 21 vagyok és egy éves a kisfiam. Engem is megbámulnak egy csomószor, pláne mert fiatalabbnak nézek ki, egyesek szerint monduk 16-nak. Hát ez van :-) Én jókat szoktam rajta nevetni. Ha valaki nagyon néz, én visszanézek, általában én bírom tovább és a "bamba" elszégyelli magát és elfordul. De ezt a visszanézést csak azoknál alkalmazom, akik tényleg rosszindulattal méregetnek.

Üdv

Polly

2008. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Először engem is zavart, de most, hogy a második picimet várom, csak jókat mosolygok rajta. 27 éves leszek decemberben, de rendesen megbotránkozást látok az idősebb nénik arcán, ha látják a hasamat. Szinte ordít róluk, hogy "atyaég, gyereknek gyereke lesz". :D Mivel kinézek vagy 16-nak. :DDD
2008. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így vagyok!27 múltam és mivel alacsony vagyok-57cm mindig fiatalabbnak néznek.Úgy kell néha az emberekre rászólni,hogy nem őriztünk libát...ne tegezzen le kérlek.Megmondom őszintén nekem néha rosszul esik,de meg kell vallani az értelmesebje nem érzékeltei ezt még ha fiatalabbnak is néz.
2008. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

57cm vagy?gondolom 157 akart lenni.:D Én ennél is alacsonyabb vagyok,28 éves.Engem is megbámulnak,mert fiatalabbnak nézek ki.Főleg mikor terhes voltam,akkor aztán néztek igazán,hogy vajon hány éves lehetek.Most már kicsit megasszonyosodtam,azért akadnak még,akik méregetnek.Kezeld úgy,mintha észre sem vennéd,vagy csinálj úgy,mintha a babáddal beszélnél,mond neki úgy,hogy az illető is hallja,hogy ez a néni/bácsi meg mit néz annyira?

Na,a letegezéstől meg már a falra mászok!

2008. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam tovább is "fajult" a dolog-tőlem rendszerint megkérdezték, hogy az öcsém e? a fiam:((

A bámulás mindennapos volt, meg a suttogás a hátam mögött --- főleg a fiatalabb srácoktól hallottam sűrűn "Szerinted az Ő gyereke?" "Nem hiszem" és hasonló finomságok:(


21 voltam amikor a fiam született.


Most 9, időközben megszületett a kislányom-ha a két gyerekkel együtt megyek, egyeseken látszik a döbbenet.

Pedig 1 hónap múlva 30 leszek-igaz, 5-6 évet még mindig letagadhatok (sajnos v. szerencsére).

2008. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy a fiam 9 éves most (gondolom rá jöttél volna magadtól is-de elég h.lyén néz ki az a fél mondat:))
2008. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!