Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mit mondott az orvos...

Nektek mit mondott az orvos missed ab után mikor lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Szeptember 16.án volt a műtét. Nem fejlődött ki embryo, és elkezdtem vérezni. Nagyon korai volt még a terhesség. Kb 4-5 hetes. 1 hétig sem véreztem és akkor is nagyon gyenge volt. Nem mondott semmit az orvos még azt sem mikor menjek vissza kontrollra.

Műtét után mikor jött meg a menstruációtok? Elötte is mindig rendszertelen volt vagyis megjött pontosan, elmúlt majd 2 hét múlva megint megjött tartott kb 4 napig de az inkább barnázás volt.


2016. okt. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszarendelt negy het mulva, utana.
2016. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Amig a verzes el nem all, plusz par nap varakozas, ha akkor sincs verzes, akkor lehet hazaseletet elni. Nekem ezt mondtak. Addigra mondjuk voltam kontrollon is, mert kb ket hetig verezgettem.
2016. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hetet mondtak.

Műtéttel fejezték be a vetelest, utána 30 nappal jött meg a mensi.

Az első mensi után már nem vedekeztunk. A harmadik ciklusban lettem újra terhes.

2016. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor már elvileg lehet. Furcsa, hogy vissza sem hívott kontrollra. Utolsó gratulálok.
2016. okt. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!