Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok. Most...

Isabel25 kérdése:

8hetes terhes vagyok. Most voltam uh-on. Minden rendben a babával, de az orvos látott egy vérömlenyt. Nem mondott semmit. Lehet szexelni, vagy semmiképpen se semmilyen formában? Természetesen a baba az elsô. Orgazmus után görcsölök. Vérzés nincs.

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Én most a helyedben a 12. hétig, a kritikus időszakban hanyagolnám a szexet, ha görcsölgetsz is utána. De miért nem kérdezted meg az orvost, hogy így szabad-e?


40+4hkm

2012. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
na akkor én elmondom amit a dokinak kellett volna,a vérömleny ideális esetben felszívódik vagy kiürül,rossz esetben bekebelezi a petezsákot és elmegy a baba.2hét szigorú fekvés,napi 3*1 v 3*2 magne b6,ha vörös a vér,azonnal rohanj orvoshoz és jó lenne ha vki felírna utrogestant vagy duphastont,ezek terhességmegtartó hormonok.A pihenéssel együtt jár h ne sportolj,ne cipelj,ne bolygassátok lent a dolgokat,no sex.Nem a levegőbe beszélek, az első babám fentieknek köszönhetően maradt meg,a másodikkal már 1hónapja pihenek,szintén vérömlenyes,napi 2 utrogestan hüvelykúpot tolok,ezt már a sürgősségi ambulancián azonnal felírták 5hetesen.Nem értem néhány doki miért mondja h a vérezgetés normális,egyre több barnázós vetélésről olvasok itt,pihenni kell és kímélni magad!boldog babavárást!
2012. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van vérömleny, vagyis remélem már csak volt. Nem szabad ugrálni, cipekedni. A szex is kizárt, amíg fel nem szívódik, nekem mondta a dokim. A vérömleny méretétől függ, hogy kell-e feküdni. Az utrogestan és a duphaston hormon pótló gyógyszerek, nekem is adtak. Utrogestant szedek napi 2x2 és 2x1 rutascorbint(ez pótolható nagy dózisú c vitaminnal) és napi 2x1 magne b6.
2012. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szundika20 ***** válasza:
00:36 hozzászólóhoz csatlakozva Nekem 8 hetesen ment el a babám elmentem orvoshoz hogy vérzek oh hát nem baj menjek haza és 1 hét múlva menjek vissza nem adott semmit 2 nap múlva el is vetéltem... Ennyit az orvosokról...
2012. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami idebent azt súgja felszívódik magától, ha vigyázok. Köszönöm a válaszokat! Mosolygós babávárást!
2012. aug. 5. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Inkább no sex. A vérömleny..hematóma!És okozhat barnázást vérzést ami meg ijeszthet téged! Ezt fogják neked nézni folyamatosan! Vigyi magadra !Minden ok lesz!
2012. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez furcsa, hogy nem mondta, hogy ne szexelj. nekem is volt. egy része kijött, másik része felszívódott. én kaptam utrogestant is mellé. lehet másik dokihoz kéne menned.
2012. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen valószínû más orvos után nézek. A mostani a család barátja, ezért sem értem hogy miért nem tájékoztat... a következõ uh. a12hetes. Én szívem szerint mennék hamarabb.elsõ baba, izgulos vagyok. Köszönöm hogy segitetek!:)
2012. aug. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!