Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szexelni, úgy hogy az...

Lehet szexelni, úgy hogy az orvos azt mondta, hogy várjunk két hetet meg a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy 5 hetesen voltam dokinál, csak kézzel vizsgált, meg akkor már volt 4 pozitív tesztem. Azt mondta, hogy 99% a baba.Jöjjek vissza két hét múlva, és mivel hátrahajló méhem van, ne szexeljünk addig. Én ezt még nem hallottam, hogy a hátrahajló méhnél nagyobb a vetélés kockázata.Valaki hallott már erről valamit?Egyébként ma vagyok 8 hetes, uh-m még mindig nem volt, mert a hüvelyi uh 1 hete rossz a kórházban, a hasival meg nem látott még semmit. De eddig semmi problémám nem volt.Ma reggel szexeltünk, ugye nem lesz baj?
2008. aug. 9. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélhetőleg nem lesz baj, de hallgass inkább a dokira, csak nem az újjából szivja ki amit mondd, bár nem hallottam még erről de biztos van ilyen. Orvos nem mondd általában ok nélkül olyat hogy ne szexelj.
2008. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ha azt mondja, akkor jobb megfogadni a tanácsát, rosszat biztos nem akar. Azért várd meg, hogy mit mutat majd az ultrahang.
2008. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de nem értem, hogy nem lehet kibírni szex nélkül 2,3,4,x hétig, ha a baba érdeke ezt kívánja?
2008. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizzunk benne, hogy nem lesz baj. Egyébként van ilyen, hogy nagyobb a kockázat, a barátnőmnek is több vetélése volt a hátrahajló méhe miatt. Jobb, ha megfogdod a doki tanácsát.
2008. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy nem lehet kibirni hogy terhes nők többsége sokkal jobban kivánja a szexet. De tényleg ha a doki azt mondja akkor várni kell vele :(
2008. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló méhem van, de még sose volt vetélésem, és a doki se mondta, hogy ne szexeljek. Most 22 hetes vagyok, és abszolút semmi probléma nincs a terhességemmel. Ez csak egy tapasztalat, hogy ne izgulj :) minden jót!
2008. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló a méhem, de az én dokim sem mondta, hogy tartózkodjak a szextől, és vetélésem se volt. 18 hetes kismama
2008. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyit mondott a doki csak, hogy óvatosan! Amúgy hátrahajló méhem van, de nem mondta hogy ezért kéne óvatosabbnak lenni...
2008. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsó három válaszoló megnyugtatott, én is így gondoltam! :) Gratula minden babásnak!
2008. aug. 10. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló a méhem. Még nem voltam terhes, csak egy vizsgálaton a dokinál, amikor azt mondta, hogy általában nehezebben esnek teherbe a hozzánk hasonlók. Hát, nekem első hónapban sikerült. Az első három hónapban meg mindenkinek azt mondja a doki (legalábbis az enyém azt mondta)hogy óvatosan szeretkezzünk, ugyanúgy ahogy ne emelj nagyot, stb....De nem csak a hátrahajló méhüek!!!!!

Nem volt Hála Isten vetélésem, holnap leszünk 25 hetesek, és eddig minden rendben!

Ne aggódj és boldog babavárást!

2008. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!