Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenne egy doboz újszülötteknek...

Lenne egy doboz újszülötteknek való téli ruhám, takaróm, játékom. Szeretném rászoruló családnak adni. Milyen árvaházak, illetve anyaotthonok vannak, ahol nagyobb szükség lenne ilyenre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a ruhákat a kórháznak fogom adni, ahol a gyerekeim születtek. Rossz helyzetben vannak a kórházak, a nővérek szoktak innen-onnan ruhákat hozni.


Amúgy a védőnőtöket kérdezd meg, hogy a ti környéketeken mit tudna javasolni!

2016. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kórházra én is gondoltam, de ott ahol szültem, ezek a ruhák nagyon melegek lennének. A többi ruhát pedig félretettem a születendő gyermekemnek. Mivel mire jönne a rossz idő ezeket kinőné.

Megkérdezem őt is mindenképpen.

2016. okt. 10. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Èn is a vèdőnőt ajánlanám.

Èn konkrètan neki viszem be, mèret szerint válogatva, hisz ő tudja a legjobban, hogy melyik család szorul rá igazán.

2016. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
védőnő vagy családsegítő. én is gyerekjólétis vagyok, mi is szoktunk kapni, kiválogatjuk és olyanoknak visszük, akiknek tényleg kell. a felnőtt ruhákat kitesszük és aki bejön, válogathat, de a gyerekruhákat mi visszük el, hogy tényleg a legjobb helyre kerülhessen
2016. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A védőnő nálunk is foglalkozik ilyesmivel. Rászorulóknak megy anyaotthonba juttatja el. A újszülött méreteket én is a kórháznak fogom eljuttatni valahogy.
2016. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyaotthonra te is rá tudsz keresni, nagyobb városokban szokott lenni, én is dolgoztam ilyenben, hozzánk sokszor csak úgy, egyénileg hoztak be adományként babaruhákat.
2016. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A védőnőm talált neki helyet, nem volt könnyű választani, hisz sok sok szegény sorsú pici babáról tudott. A szívem szakad meg, ha belegondolok, hogy milyen körülmények között kell élniük :(

2016. okt. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!