Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A wow márkájú játékautók...

A wow márkájú játékautók (nagyon sokféle van: kukásautó, mentőautó, autószállító, kombájn, stb. ) nagyon hangosak, ha tolja a gyermek és megáll vele eszeveszettül kattog. Hogyan lehet kiszedni belőle azt a szerkezetet ami ezt a kattogást váltja ki?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért hangos, mert lendkerekes. Megtolja a gyerek, elengedi és gurul magától.

Ne szedd szét, úgy jó, ahogy van ez a márka. Nagyon jó játékok. Ha a gyerek csak simán tologatni akar, akkor vegyél neki tologatós autót.

De megállítani nem szabad, mert amikor kattog, na akkor kopik benne szépen a szerkezet.

2016. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, most direkt kihoztam egyet a gyerek szobájából is kipróbáltam, de ez nem kattog.
2016. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen igen ha elengedné, gurulna magától. Na de én bölcsiben vagyok kisgyermeknevelő, és március óta csak direkt gyorsan tolják majd megállnak vele és kattogtatják a gyermekek, nem engedik el, hogy guruljon és hiába kérjük, hogy ne hangoskodjanak vele, azt csinálják. Nem értem, hogy miért. Ja és nem romlott még el sajnos :D tehát továbbra is érdekelne, hogy hogyan lehetne megszüntetni a játékok lendkerekes voltát, mert erre egy gyermek sem használja...
2016. okt. 13. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A wow tényleg jó, nem megy tönkre könnyen.

2-es: lendítsd meg, majd tedd le, és ne engedd el. AKkor kattog baromi hangosan, amikor nem engeded gurulni.


Kérdező: mutassátok meg nekik, hogy ha szembe ülnek egymással, milyen jól el tudnak játszani, hogy egymáshoz gurítják. Vagy ha semmi nem segít, tegyétek el, ajándékozzátok egy ovinak, a nagyobbak már tudnak rendeltetés szerűen játszani vele.


Nem ajánlom, hogy szétszedjétek a lendkerék kiiktatása céljából, mert utána már nem lesz ilyen strapabíró.

2016. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!