Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Figyelmeztető jelzést használó...

Figyelmeztető jelzést használó jármű (kukásautó) haladhat a forgalommal szemben?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni a kreszben de lehet én vagyok a béna, egyszerűen nem találom. Reggel kanyarodok be kényelmesen az egyirányú utcába ahova szoktam erre velem szemben egy bazi nagy kukásautó. Ő jogosan jön a forgalommal szemben?
2016. okt. 11. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2016. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mehet!

Ez természetesen papírozva van, de egy ilyen autónak (teherautónak) lehet ilyen kiváltsága.

2016. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy forgalommal szemben nem mehet, de amit Te is mondasz, egyirányú utcában előforduhat hogy veled szembe megy.
2016. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
22-06 óra között mehet, benne van a KRESZ-ben.
2016. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Forgalommal szemben nem mehet,de egyiranyu utcaba behajthat forditva!
2016. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a feladat ellátásához elengedhetetlenül szükséges, akkor egyirányú utcába behajthat ellenkező irányból. Passzióból nem. Vagy mert kevesebbet kell kerülnie.
2016. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kukásautóknak néha hajmeresztő mutatványokat kell csinálni, hogy el tudják végezni a feladatukat. Néha megállok, és tisztelettel nézem, ahogy a belvárosban manővereznek a szűk utcákban, miliméterezve a luxusautók között.
2016. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

A figyelmeztető jelzés az csak figyelmeztet, hogy munkagép dolgozik az úton...


amúgy sem éjjel, sem nappal nem mehet forgalommal szemben. semmi nem engedélyezi nekik, csak a belátás...a város már csak ilyen


Ha rendőr meglátja,hogy egyirányúban szebe hajtva gyűjtik a szemetet, akkor az nagyhirtelen elfordul, és másfelé megy...ugyanis valamennyien tudjuk, hogy ha valaki, hát a kukások tényleg értünk vannak..


ha szembejön egy kukáskocsi, ne háborodj fel, hanem vagy tolass, vagy keress egy félreállási lehetőséget...


ez ilyen egyszerű. ezek városi szokások.

2016. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as:

[link]


Ajánlom figyelmedbe! :)

2016. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak egyirányú utcába mehet forgalommal szemben, de sima kétirányú utcában nem!
2016. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!