Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Schneider...

Bódi Viktória kérdése:

Szerintetek a Schneider névhez mi passzol jobban kislány névnek? Schneider Nathalie vagy Schneider NAdine? Olyan tanácstalan vagyok nem tudok dönteni. Vagy esetleg más kislány név tippeket is elfogadnék.

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első sokkal jobb szerintem a vezetéknévhez!
2016. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindkettő tökéletesen passzol, de nekem a Nadine név jobban tetszik :)
2016. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem tetszik.
2016. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
0%
A sok e betűt tartalmazó keresztnevek nyilván nem illenek (Emese, Eszter, Csenge, Evelin...). Azt fontos szem előtt tartani, hogy a név ne legyen idétlen egyik életkorban sem, alapvetően eléggé rövid ideig lesz kislány, szóval az kisebb súllyal essen latba, hogy kislányként mi állna neki jól. Szerintem a Schneider kicsit "kemény" hangzású vezetéknév, amit ellensúlyozni lehetne egy gördülékenyebb utónévvel, mint pl. Kinga, Tünde... De pl. itt van a Babett, ami szintén "szögletes", együtt viszont egész ritmikus: Schneider Babett... De ha nagyon ragaszkodsz a roma névadási hagyományokhoz - az általad választottakból ítélve - abban nem tudok segíteni, nem követem a sztárvilágot, meg a sorozatokat se. :(
2016. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Felteszem, 4es valaszolo, hogy kulfoldon elnek.


Nekem mindket nev tetszik, de valamiert az elsovel nekem jobban passzol a vezeteknev.

2016. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Hogyha külföldön élnek, akkor miért a vezetéknév van elöl?
2016. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Az első jobban tetszik. Hasonló névvel (mi Mo-on élünk) én egy klasszikus keresztnevet választottam inkább a nagyon németes helyett. Túl magyarost se, mert az rémes! :)
2016. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Ehhez a vezetéknévhez, valami egyszerűbb keresztnevet tudnék elképzelni. (Nem Mari meg Kati, de valami aranyközépút jobb lenne, persze ez csak az én véleményem.)

2016. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy különleges vezetéknevet nem kell még különlegesebbé tenni ilyen nevekkel. Kivéve persze ha külföldön éltek és ahogy a nevek írásmódját nézem talán ez a sanszosabb.

Nathalie a voksom.

2016. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen külföldön élünk.. és szeretnék is különleges nevet.. azért írtam elől a vezetéknevet mert ha másképp írtam volna szerintem az lett volna a baj :D
2016. okt. 13. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!