Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mellfelvarrásról mi a vélemény...

Mellfelvarrásról mi a véleményetek? Van itt köztetek olyan aki megcsináltatta szülés után a mellét?

Figyelt kérdés
Most várom a harmadik gyerkőcömet,és az első kettő sokáig szopizott(remélem a pocaklakó is fog)így egy kicsit lógnak a melleim.Plantátumot nem szeretnék,csak egy kicsit felvarratni!Csak semmi infót nem tudok róla!Érvek/ellenérvek?
2010. ápr. 26. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi de én nem tudok neked semmi véleményt írni erről a témáról, de én szintúgy a harmadik babámat várom és engem is nagyon érdekel ez a kérdés. Ugyan ez a ,,problémám" a mellemel nekem is mint neked és én is gondoltam rá, hogy megcsináltatnám. És mégegyszer bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2010. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
én még nem csináltattam meg, de meg fogom. én nagyon sok plasztikai sebész oldalát végignéztem már ezt javaslom neked is! a legtöbb helyen alaposan le is írják a műtét mikéntjét, menetét, vagy vannak árak vagy kérhetsz email-ben árajánlatot. az egyetlen ellenérv, amit fel lehet hozni, hogy hegek lesznek, felvarrásnál nem is kevés. én viszont úgy vagyok vele, hogy inkább legyen szép mellem hegekkel, amire bátran húzhatok csini fürdő rucit, mint heg nélküli melleim, amit legfeljebb a kutyának mutatnék meg, nem hogy a páromnak és még fürdőruhában is hülyén áll. érvek: formás cicik, amire olyan rucit húzol, amilyet csak akarsz és ÖNBIZALOM!!!! mi kell még? (olyan barátnőim vannak, akik szilikont rakattak be, látom micsoda boldogság ez nekik azóta is)
2010. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem még csak egy gyerkőcöm van, most tervezzük a másodikat, de utána tuti kés alá fekszek! Nekem nagyok voltak terhesség előtt is, utána meg pláne, és össze sem mentek, megnyúlt rajt a bőr, szana szét repedt, semmi tartása, szóval csúnya! Nekem is csak felvarratni kéne, mert nagyobb már nem kell, (és a felvarratás biztonságosabb is, mint a szilikon) de igy utálom őket, bár a férjem soha egy szóval sem mondja, hogy nem tetszik, sőt azt mondja hogy még jobban imádja őket, hogy nagyobbak,:)) de én igy nem érzem jól magam. :((

Nézz szét a plasztikai sebészek honlapjain.


Nekem a kolléganőm varratta fel szintén hasonló okok miatt, 3-4 éve 150 ezer volt darabja, de nagyon szép lett neki és csak minimálisan, közelről látszik a heg.

2010. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A basrátnö,m nagyon sovány és 3 lányt szült, tavaly rakatott implantátumot kicsi volt a melle, csont és bör, a melle meg kicsi zaCSI, AZUOTA JOBBAN VAN ÖNBIZALMA LETT STB..Bajára mentek ott mindennel együtt 800 000 volt

32

2010. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,utánanéztem!Hát nem olcsó mulatság!Időben el kell kezdeni a gyűjtögetést!
2010. ápr. 27. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!