Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti külön mossátok a...

Anyukák! Ti külön mossátok a baba ruháit a tiétekkel? Milyen öblítőt és mosószert használtok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön mosom, de neha ha nem telik meg a gep a ruhaival bedobok hozzá egy törölközőt vagy polót. Bugyit, zoknit nem. Folyekony Ariel sensitiv es Coccolino Sensitivet hasznalok.
2016. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Chicco öblízőt használtam és dreft babyt, de ez már megszűnt sajna. Igen külön mostam.
2016. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen külön.Tomi baby mosószerrel és Chicco öblítővel.Bár már nem baba-ovis kislány-de egy darabig ez még így marad.A többit(2 fiú gyerek,Apa,én)együtt mosom.
2016. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig mostam külön, amíg a gyerek le nem került a padlóra. utána már mindegy volt :D
2016. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
1. válaszoló(a 3. vagyok):szerintem egy törölközőnél még egy zokni is jobb...azt semmi körülmények között nem rakok a ruhái közé.Azokat 60 fokon, külön mosom.
2016. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte külön mostam a ruháit tomi baby colorral és silan sensitive öblítővel. Amugy is gyorsan tele lett a gép a cuccaival amennyit bukott. (Lepedő, hálózsák, mindig mindent összebukott)

7 hónapos kora óta nincs külön mosás mert csak nehezen gyűlne össze egy adag neki. Azóta is uyganezeket használok mosáshoz. Meg amúgy is már mászott akkor.

2016. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Külön. Sose volt gond megtölteni a gépet a ruháival, mivel refluxos volt.

Az elején Ecover-t használtam ecettel, utána az ecet helyett Sanytol fertőtlenítőt vagy DenkMit fertőtlenítő öblítőt használtam (sok pisis, kakis, lehányt cucc).

Később a DenkMit folyékony babamosószerét.

2016. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mostam külön, csak a baba érkezése előtt, mert akkor nagyjából egyben lehetett az egészet.

Most várom a negyediket, és most sem fogom. 8kg-os a gépünk, nincs annyi ruha, hogy mind bevárjam majd.

A legtöbb ruhácska halovány színű, azokat simán együtt mosom a gyerekeim ugyanolyan színű alsó pólóival, pólóival, de akár a férjem vagy a saját pólóimmal, vagy pizsamával.

Szóval olyan dolgokkal, amik mondjuk nem érintkeznek a BKK-val direktben. :)


De akad egy-két piros, vagy sötét színű babacucc, azt összeteszem a színes programjainkkal, különben moshatnám kézzel...


Mindehhez hozzá teszem, hogy talán máshogy csinálnám, ha koraszülött vagy beteg babáról lenne szó, de az eddigiek nekem mind egészségesek voltak, és a bőrükkel sem volt probléma, így nem kellett külön bajlódnom ezzel.


Öblítőt saját magunknak sem használok, TOMI folyékony mosószerrel mosok, színes ruhához valóval, az "illatokat" variálom.

2016. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónapig mostam külön, és mivel 1 hét alatt se gyűlt össze egy egészséges adag, kézzel mostam. Amióta kúszik-mászik, a padlón járkál, együtt mosom a mi ruháinkkal a babaruhákat. Évek óta Perwoll mosószert + Silan vagy Coccolino Sens. öblítőt használok, szükség esetén Vanisht, Cloroxot (előáztatni).
2016. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Külön mosom ariel sensitiv folyékony mosószer és chicco öblítő
2016. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!