Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A gyermek születése...

Anyukák! A gyermek születése után, változott a kapcsolatotok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nagyobb összhang esetleg, vagy eltávolodás történt?

Akik eltávolodtak, sikerült végül újra egymásra találni?


2016. okt. 18. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nekünk nagyobb összhang, összetartás..persze a szülés utáni pár hétben mindkét gyereknél egymás torkának mentünk volna, a kimerültség miatt mindkettőnk ugrott mindenre, de mikor elmúltak a nehezebb hónapok, boldogabbak voltunk mint valaha:)
2016. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi sokkal jobban összekovácsolódtunk, a párom mindenben segített, ha kellett, éjjel is felkelt a gyerekhez, ha túl fáradt voltam, éppen, mert ott volt velem a szülésnél is, és az ö fogalmazása szerint "együtt hoztuk világra" a kicsit.

Emellett kettönk kapcsolata is sokkal bensöségesebb lett, testi és lelki szempontból is.

2016. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem változott
2016. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen megváltozott az életünk, éjszakázások, nulla pihenés, fáradtság...szóval nehéz volt. Az első 1-2 évben rengeteget veszekedtünk, főleg gyereknevelési dolgokban. Szerencsére sikerült átvészelnünk ezt az időszakot, a második babát már sokkal könnyebben vettük. Azóta rendbejöttünk, pedig már majdnem váltunk. Van ilyen is.
2016. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

M most még abban a periódusban vagyunk h sokszor nem egyezik a véleményünk, türelmetlenek vagyunk egymással. 14 hós a picink, és még kel éjjelente 2x 3x.

Sokat segít a férjem ( ha itthon van) mert persze sokat dolgozikdolgozik és emellett még építkezünk is. Így vannak összezörrenés.

De ettől még ugyan úgy, sőt talán jobban szeretjük egymást!

Majd rendeződik a dolog nálunk is ha már többet alszunk és befejezzük a házat 😃

2016. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Eltávolodtunk egymástól de a baba 9-10 hónapos korában rendbehoztuk. Ezután jobb lett, mint valaha volt.
2016. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk első közös baba érkezett két hete,de nekem van már egy 4évesem is. Minden pont olyan,csak itt egy baba. Nevelésben sincs eddig semmi gond a nagy lányomnál,mivel hasonlóak vagyunk. Bár én vagyok a szigorúbb. Testileg nem tudok nyilatkozni,még a hat hét tilalom alatt vagyunk.
2016. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Egy katasztrófa lett.

Sajnos több minden összejött akkoriban, lehullottak az álarcok. Utólag látom az intő jeleket a múltban...

2016. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezt így nehéz megmondani. Mi eleve úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy nekem már volt gyerekem, szóval a szülői szerep négy év közös gyereknevelés után a férjemnek sem volt új :)

Minket a terhesség nagyon összehozott, ha lehet ilyet mondani, bár előtte is teljes volt az összhang, de terhesen nagyon nagy volt a szerelem, kb. mint a kapcsolatunk kezdetén. Az is adott egy hatalmas pluszt, hogy a férjem bent volt a szülésnél, nyolc hónapja hallgatom, hogy ez neki mekkora élmény volt, és hogy én mekkora hős vagyok, hogy ezt kibírtam, és úgy bírtam ki, hogy alig alig jeleztem, hogy fáj :)

A kétgyerekes, kisbabás mindennapok pedig megkövetelik, hogy sokkal jobban együttműködjünk, mint korábban, és nekünk ez is nagyon jót tett. Szóval abszolút pozitív változások voltak, pedig előtte is tök jó volt a kapcsolat.

2016. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!