Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Canesten kombi. Szoptatás...

Canesten kombi. Szoptatás alatt lehet?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóra ez van irva: A rendelkezésre álló állatkísérletes adatok szerint,a klotrimazol kiválasztódik az anyatejbe. A klotrimazollal történő kezelés során a szoptatást fel kell függeszteni. Szoval akkor nem szoptathatom a kicsit. Ezt hogy oldhatom meg,ha csak cicevel alszik el,s éjjel is 4x kel cicizni,csak ugy alszik vissza. Volt már valaki aki szoptatott mellette? Tapasztalt valami változást? Ha beszedtem a 3 db-ot,utánna mennyi idővel szoptathatok ujra? Vagy akkor már hagyjam is abba a szoptatást? 1,5 éves kisfiu.
2016. okt. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48 óra kell ahhoz, hogy a gyógyszer kiürüljön a szervezetből.
2016. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászt vagy a gyerekorvost. Nagyon sok gyógyszerre rá van írva, hogy szoptatás alatt nem ajánlott, a biztonság kedvéért. Nekem szoptatás alatt olyan antibiotikumot írtak, amire rá volt írva, hogy szedése esetén el kell választani a gyereket (szintén mert a hatóanyag kiválasztódik az anyatejbe). Kétszer is rákérdeztem a háziorvosomnál, meg pluszban a gyerekorvosnál, hogy biztosan szedhetem-e szoptatás mellett, és mindketten egyértelmű igent mondtak.
2016. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is mondtam a dokinak,hogy szoptatok,csak ahogy elolvastam a betegtájékoztatót megilyedtem. És azt nem tudjátok,hogy miután beszedtem,s kenegettem magam,meg a párom is akkor mikor szeretkezhetünk? Mennyi ideig kenjük 1 hét elég?
2016. okt. 21. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
* megijedtem*
2016. okt. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!