Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok van még esély?

Mit gondoltok van még esély?

Figyelt kérdés

Babám lassan 3 hónapos és iszonyatosan kevès tejem van (már az elejétől).Mindent, de tènyleg mindent kipróbáltam fel sem sorolom de egyszerűen 100 ml-nél több nem jön naponta ès már kezdek beledáradni a próbálkozásba, kezdem feladni a reményt.Szerintetek érdemes még próbálkoznom vagy hagyjam.Előre is köszönöm az ötleteket, de mindent kipróbáltam ami létezik, már több tízezer forint és rengeteg idő van amit erre fordítottam de semmi 😣.


Igazából csak annyi lenne a kérdèsem, hogy erőltessem még vagy hagyjam a fenèbe?



2016. aug. 29. 04:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd, de ne is hagyd a fenébe :) Ciciztess minél többet.


Azt ugye tudod, hogy attól, hogy nem tudsz többet lefejni, még simán lehet, hogy ő attól függetlenül ki tud szívni többet?


Ha végképp nem megy, akkor se add fel teljesen. Kapja azt az adagot, amit sikerül, az is több a semminél :)


Én sajnos ennyit sem tudtam szoptatni, én is mindent megtettem, tudom, milyen ezen görcsölni :( Úgyhogy tényleg szúszá, megtettél mindent, nem sikerült. De feladni ne add fel, mert ez a kicsi is jót tesz a babának!

2016. aug. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bithorlo ***** válasza:
Keress fel egy IBCLC szakembert, vagy egy LLL tanácsadót. Ők nagy eséllyel tudnak segíteni.
2016. aug. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!