Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek (ek) mellett tanuló...

Gyerek (ek) mellett tanuló anyukák: hogyan osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés

Minden praktika, trükk érdekel, nagyon fontos lenne.

Mikor tanultok és taktikával, miben adtatok kicsit lejjebb, mennyi segítségetek van, stb.?


2016. okt. 21. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy reggel tanulok, amikor a gyerek még alszik, nekem meg még fog az agyam. Egy órával előbb keltem, mint a kicsi, ez napi szinten elég tanulás volt, hogy minden vizsgán jó jegyet kapjak.


Mikor rá kellett kapcsolni, volt hogy ritmusosan mondtam fel neki a szavakat vagy a fogalmakat, pont úgy élvezte, mint a mondókákat.


Segítségem nem nagyon volt, örültem, ha a háztartásban segít a párom.

2016. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanultam és gyakoroltam amikor aludt, vagy mikor otthon volt a férjem és foglalkozott vele, plusz előbb keltem reggel. Most megint viszgázok immár 2gyerekkel. Hangosan gyakorlok és este mikor már alszanak akkpr tanulok.
2016. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!