Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti szólnátok a vendégségbe...

Ti szólnátok a vendégségbe jovo nagybácsinak, hogy ne karomkodjin folyamatosan az éppen beszelni tanuló 2 éves gyerek mellett? Engem mar halálra idegesít a dolog.

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szólni kellene. Mondd meg neki szépen, hogy nem szeretnéd, ha az lenne az első mondat amit megtanulna.
2014. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szólnék neki.
2014. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze szólnék!
2014. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Éppen beszélni tanuló kétéves nélkül is szólnék, hogy nálunk nem szokás a káromkodás, lesz kedves itt türtőztetni magát.
2014. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
egyetértek az előttem szólóval. ahogy olvastam a kérdést ez fogalmazódott meg bennem is...nálunk a legcsúnyább szó a basszus. meg hasonló, szerencsére a párom leszoktatott a csúnya beszédről. és mivel hozzánk jönnek látogatóba így a mi szabályaink szerint játszunk. a hugomra is rászólok ha úgy van. legyen ott csecsemő vagy egy nagyobb gyerek aki tudja hogy ilyet nem szabad mondani.
2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
94%

Nem csak szólnék, de szólok is, öcsémre ugyanúgy rászólok, ahogy a saját apukámra is, ha elengedi magát ilyen téren a gyerek előtt (pedig az én gyerekem már nagyobb), pont azért, mert utána idegen környezetben visszamondja, ismételgeti ezeket, aztán naná, hogy rólunk hiszik azt, hogy így beszélünk a gyerek előtt, miközben nem.

Mondjuk nálunk ezzel nincs baj, ha szólok, akkor onnantól kezdve odafigyelnek. Apukám akkor is képes volt magát moderálni, amikor mi voltunk kicsik, most is képes rá az unokája előtt, csak néha figyelmeztetni kell. Öcsém ugyanígy képes visszafogni magát, ha figyelmeztetem.

2014. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!