Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi fotózásra öltözék...

Karácsonyi fotózásra öltözék 7 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Az iskolában szerdán lesz a karácsonyi fotózás, előtte lesz az elsős fotózás is. Az elsős fotózásra túlzásnak érzem a fehér ing-fekete nadrág kombinációt (az oviban a karácsonyi fotókon ebben volt), viszont nem tudom, hogy egy elegánsabb farmer - kockás ing nem gáz-e a karácsonyi fotókon. Idő nem nagyon lesz átöltöztetni, meg a 2,5 hónapos kishugát is viszem a karácsonyi fotózásra, így elég lesz őt ébren-nyugton tartani.

Jövőhéten viszem fotóstúdióba őket 1,5 órás karácsonyi fotózásra, ott lesz idő öltöztetni őket.


2016. okt. 24. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Off:A kishugaval bemesz a suliba es vegignezed?Vagy nem ertem.Es hogyhogy ilyenkor van karacsonyifotozas?

Es hogy valaszoljak is,szerintem jo a kockas ing,tetejere vmi pulcsi es akkor a pulcsit leveszi az elsos fotozasnal,es visszaveszi a karacsonyihoz.

Az en kisfism is elsos,karacsonyi fotozas decemberben lesz,kerik,hogy legyen rajtuk piros es lesz mikulassapis foto is a telapoval.Elsos fotozas tavasszal van.

2016. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nuálunk most a vadász ruhák a menők mert az apja is vadász.

Ezért zöld vadász ing + nyakkendő lesz rajta. Karácsonyi fotózáskor.

Az elsős képen fehér ing, fekete nyakkendővel.

Én szeretem ha ünnepekkor, fotózáskor kiöltözik

Fehér ing jó lesz neki :)

2016. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk most van a karácsonyi fotózás és az elsős is, egyszerre, ugyanaz a fotós csinálja. Szerdán jönnek fél 12re, először az elsősöket fotózzák, utána a karácsonyit. A kicsivel azért megyek, mert a karácsonyin együtt lesznek. 3 beállítást csinálnak a karácsonyiból:

[link] (az első 3 kép: ülő, hóemberes, arckép - kellemes karácsonyi ünnepeket felirattal).

2016. okt. 24. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez dejoo.Tok jo h kistesot is vihetsz.Nalunk ilyen nincs.A fotozas napkozben zajlik,orak kozben mennek le.Pedig milyen cuki mar ez a hoemberes meg minden.Amugy jo az a feher ing :) de igazabol szerintem barmilyen igen jo.

Elso vagyok

2016. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy zajlik a karácsonyi fotózás, hogy a fotós előre szól, hogy abban az évben milyen színű ruhában célszerű vinni a gyerkőcöket. Tavaly pirosat vagy bordót kért, piros kellékeket hozott, nagyon jók lettek a színek a képeken. Idén fehér vagy világos ruhát kér, én abban is viszem mind a 3 gyereket. Kisfiam fehér inget kap világos farmerral, a lányok fehér ruhát.
2016. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!