Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel karácsonyi...

Mit vegyek fel karácsonyi céges vacsorára/rendezvényre?

Figyelt kérdés

Minden évben szokott karácsonyi ünnepség lenni a cégnél. Nem szeretnék túlöltözni sem, de alul se.


Milyen összeállítást ajánlotok (új ruhát most ezért nem vennék), illetve szerintetek ezek közül szóba jöhet-e valamelyik szett?


a.) barna bársonyszoknya, sárga/ezüst felső, lila v. szürke kardigán - barna csizma

b.) fekete csőfarmer, rózsaszín mandzsetta díszes ing, barna csizma

c.) szövetnadrág, inggel


Tanácstalan vagyok!


Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 12. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "b" mert az nem túlöltözés, és csinosan hangzik. Télen meg jobb a nadrág amúgy is. :)
2012. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egyik sem hangzik túl karácsonyi rendezvényre valónak, de azért ez függ attól is, hogy milyen kaliberű a rendezvény, te hány éves vagy és milyen a stílusod?!


Nincs inkább egy ruhád?

Ha mindenképp ezek közül választasz, szerintem a szoknyás verzió legyen, egy szűkebb felsővel, kardigán nélkül, és magassarkú csizmával.

2012. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, ment a kéz és várom a többit.


Igazából szoknyás típus vagyok, csak a tél beköszöntével és 1 hónapos betegség után kissé félek szoknyát felvenni.

Tudom, hogy egy egyberuha sokkal jobb lenne, de sajna nincs. Egy ruhám van, ami még sosem volt rajtam, de az nyári.

Szóba jöhet még esetleg egy kosztüm, de azt már túlzásnak érzem. (Mármint nem az eseményhez, hanem a többiekhez képest.)



A csőfarmer csak azért jött számításba, mert jelenleg nincs itt alkalmi fekete nadrágom, csak lila.De nem szívesen, mert mégis csak farmer.


29 éves vagyok. A cégnél nincs dress code a hétköznapokon sem. De úgy gondolom, hogy egy évvégi vacsorán azért csak nem farmerben meg pulcsiban illik menni.

Változóan öltöznek, van aki nyakkendőt is köt, más csak egy pulóver és ing (a cégnél többségben férfiak dolgoznak). A nők idősebbek, pulóvert vesznek fel. Egy - két kolléganőm van, aki hasonló korú, mint én, de pont ő szokta azt mondani, hogy "jaj, de kiöltöztél", holott csak egy sötét farmerszoknya és egy ciklámen ing volt rajtam.


Csizmából ilyen lovagló jellegűm van. (Lapos 2-3 cm -es sarkú)

2012. dec. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!