Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan szárítjátok a...

Anyukák! Hogyan szárítjátok a kimosott ruhákat? Én egyszerűen nem tudom utolérni magam a mosással.

Figyelt kérdés
Tíz hónapos lányom folyton mászik, legalább háromszor öltöztetem át egy nap, így rengeteg a szennyes. De a ruhák nem száradnak, pedig a konvektor előtt vannak. Ma mostam két adag ruhát ami talán holnap estére megszárad, de már kifogytunk a vastagabb kisruhákból. Ti hogyan csináljátok?
2016. okt. 25. 19:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Szárítógépben.
2016. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Szárítógépben, az egyik leghasznosabb találmány a mosogatógép után
2016. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Én szinte minden nap mosok (egy 4,5 éves fiunk van), konvektor előtt 1,5 nap alatt megszárad, nálunk így elég. Szárítógép nagyon jó lenne, de egyszerűen nem fér el a fürdőben. Ha olyat kell mosni, ami nagyon nehezen szárad vagy sürgős, akkor átviszem apuékhoz kimosni, náluk van szárítógép.
2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen kiteregetem, és abban a szobában gyakran nyitok ablakot, mert nem csak meleg, hanem száraz levegő is kell ahhoz, hogy száradjanak. Mert ha bent nagyon párás a levegő, akkor nem tud száradni.

Egyébként miért öltözteted át háromszor? Olyan kosz csak nincs a padlón...

2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
43%
Szárítógeppel.Nem is tudom mi lenne ha nem lenne. Illetve az lenne hogy koszos ruhát kellene párszor használni
2016. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Szintén szárítógépben. Az első gyereknél még nem volt, januárban született a második, februárban vettünk egy szárítógépet. A mosógép-mosogatógép-szárítógép hármas verhetetlen.
2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell 3x átöltöztetni minden nap?
2016. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%

Szárítógép.

Még csak 1 hónapja van meg de nem tudom hogy tudtam eddig élni nélküle, zseniális találmány !

2016. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Azért mert kintről behordjuk a piszkot, de amúgy is sokan jönnek hozzánk és a cipőröl ugye csak lehullik ez-az.
2016. okt. 25. 19:42
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább azt javaslom, tegye le mindenki a cipőjét a bejáratnál - baba nélkül is alap szerintem. Az egy dolog, hogy marhaság 3x tiszta ruhát adni egy 10 hónaposra. De attól, hogy folyton tiszta ruhát adsz rá, még bekapja a kezét, amivel a kinti-piszkos padlót tapogatta. Nem, nem, ne csinálj ennyi szennyest!
2016. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!