Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit tegyek, ha...

Anyukák, mit tegyek, ha minden reggel ingerülten kelek fel és kiabálok a kislányommal?

Figyelt kérdés

Rendszerint ő ébreszt reggel (10 hónapos lesz) ilyenkor csúnyán beszélek vele és ordibálok. Azért is kiabálok vele mert kipisil a pelenkából.

Èn már ezt nem bírom, hogyan változtassak?


2016. okt. 25. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

ez kamu....?

10 hónapossal ordítani...?

nem kipisil, hanem átázik, nagyobb pelus kéne..

kétlem, hogy van ilyen szülő.

2016. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szedj magnéziumot, használj másik pelenkát, aludj többet, szedd össze magad, mert ez a viselkedés nem normális és nyilván nem okozhatja pusztán egy ártatlan 10 hónapos.
2016. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utána nagyon rosszul érzem magam, szeretem a kislányomat.
2016. okt. 25. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

talán segít ha belegondolsz neked mindez hogy esne.

pontosan ugyanolyan ember ő is


amúgy meg először tudatosan uralkodj magadon. járj a kedvében, csinálj cskazért is szép reggeleket, napokat. másnap már menni fog magától is.

2016. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

és ne orrolj rá, ha ő fog minden reggel ingerülten ébredni, hiszen a személyiségük minta, utánzáson alapul.


én anno tudatosan ébresztettem örömmel, mosollyal mindig, mert szerettem vollna, ha az első pillanat mindig szép, mert megalapozhatja az egész napot és nem akartam, hogy beléivódjon a kínnal kelés.

2016. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi lesz veled 2 év múlva? :)
2016. okt. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg olvasni is rossz volt...

Nemsokara ebred 8 eves kisfiam es teli szajas vigyorral ebresztem. Utalom a reggeleket, de neki is faraszto az iskola.


Uralkodj magadon, egy 10 honapos nem tud felidegesiteni egy normalis gondolkodasu embert.


Vegyel normalis pelenkat!

2016. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1: Feküdj le időben! De komolyan. Ha kipihented magad, nem leszel ilyen.

2: Magne B6, ha már nem szoptatsz, akkor nyugtató tea.

3: Nap közben csinálj kicsit külön programot. Bevásárlás, hosszú fürdő, stb. Addig apuka is elvan a babával.

2016. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idoben lefekvés,magnezium es mellette mielott lefekszel tudatositsd magadban,hogy reggel vidaman ebreszted...muszáj,mert ha mar most kiakadsz azon,hogy kifolyik a pisi,mi lesz mikor 4 évesen all a szekreny elott es semmi nem lesz jo neki,holott sietnetek kene oviba?
2016. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is voltam mérges reggel, amikor a "legjobbkor" keltett a gyerek főleg hogy rettentő rossz alvó volt, így alig aludtam. De soha nem kiabáltam volna vele. Nem ő tehet róla, ő csak felébred. Nálad nagyobb baj van. Nekem is volt már ilyen időszak az életemben, amikor ilyen semmiségeken is eldurrant az agyam és ordítani vagy sírni tudtam volna, de tudtam, hogy mi az oka és nem a gyerem volt, így nem rajta vezettem le a feszültséget és a fáradtságomból adódó frusztrációmat, dühömet. Keresd meg, hogy mi a valódi probléma, nálam pl hónapokon át nem múló menstruáció (állandó rettegéssel kombinálva hogy talán rákos vagyok) és egy házfelújítás volt rengeteg rejtett és nagyon drága hibával (nem tízezrekről, hanem milliókról beszélek). De nem az volt a megoldás, hogy a gyerekkel ordibálok. Sírtam a ferjem vállán, kiabáltam, amikor senki nem hallotta és amikor nagyon végét jártam, akkor fogtam a nagy kalapácsot és a csákányt és elkezdtem felverni a betont. A problémákat egyik sem oldotta meg, sőt a betonfelverése a menstruációt csak fokozta, de annyi gőzt kiengedtem vele, amennyit négy wellness hétvége alatt se tudtam volna. Mindenki életében vannak stresszes, fárasztó időszakok. De gondolj arra, hogy erről az a kis pötty gyermek nem tehet, ne ő legyen a képzeletbeli boxzsák. Mert ez később csam egyre rosszabb lesz, és hamar el tud fajulni. Az ordítás csak az első lépcsőfok, állítsd le magad!
2016. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!