Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptemberben kezdtük a...

Szeptemberben kezdtük a bölcsit, még mindig minden reggel sírva megyünk 3 éves kislányommal. Más gyereket sosem látok sírni, csak az enyémet. Van így másnál is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezted őt, hogy miért sír? A bölcsiben kérdezősködtél? Biztos van oka...
2012. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem szeret bölcsibe menni. Felsorolja hogy szereti a bölcsis néniket, a gyerekeket, de a bölcsit nem. Ha megkérdezem miért nem azt mondja, azért mert én nem vagyok ott..
2012. ápr. 16. 11:27
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom hogy így jártok ti is. Nekünk is így telt a bölcsi másfél évig sírva jártunk, reggel a elvállás volt nehéz utána már nem volt gond. Majd jött az ovi ott átmenetileg nem volt gond, de most h jön a tesó megint sírva megy be, szeretne inkább velem lenni. Az ovónők azt mondják feszegetik a határt, amiből nem szabad engedni, reggel megy a műbalhé, de csak addig amig ott vagyok, utána önfeledten játszik egész nap. Lelkiterrort alkalmaz az én kicsifiam :-) Szerintem nem akar levállni rólam azért csinálja. Erősnek kell lenned majd megszokja.
2012. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Amikor ovis voltam, láttam, hogy reggel balhézik néha valamelyik gyerek. Egyszer kipróbáltam én is, sírtam, anya anya stb. Kíváncsi voltam, mi történik, bár haza nem nagyon volt kedvem menni. Anyu rendíthetetlen volt, nem sajnálkozott, csak húzta a száját, és ugyanúgy otthagyott. Mivel semmi sem történt, nem is csináltam többet.
2012. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom szerencsére már nem sír, örömmel jár, bár én egy-egy betegség után még mindig félek bevinni, nem tudom mi lesz. De szerencsére nem sír. Látom rajta, hogy szeretne velem lenni, mindig jön, hogy anya még megsimogatlak, még megölelgetlek, még adok egy puszit stb. De nem sír. Én azonban kiscsoportosként minden áldott nap sírtam végig. Amikor elindultunk, akkor elkezdtem és amíg anyu be nem adott, addig ment a sírás. Miután anyu elment, abbahagytam és semmi gond nem volt. Ha ilyen jellegű sírások vannak, akkor az tényleg neked szól. Biztosítani kell a szeretetedről, de rendíthetetlennek kell lenned. Nem szabad, hogy lássa rajtad, hogy sajnálod, hogy fáj a szíved. Ha nem vinnétek, akkor ajánlom, vigyetek valami kis állatot, amit szeret, mert az biztonságot nyújt neki. Az én lányom is viszi a maciját már kezdetektől, azt mondják az óvónénik, hogy nagyon vigyáz rá, szikrákat szór a szeme, amikor valaki szemet vet a macijára. Mindig vele van. :)
2012. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!