Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mindkét gyerekednek készíte...

Te mindkét gyerekednek készítenél adventi naptárat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3,5 éves, most először csinálok neki adventi naptárat, apróságokkal töltöm meg.

Kislányom egy éves múlt.

A szülinapot, névnapot leszámítva eddig mindig egyszerre kaptak ajándékokat.

A helyemben te készítenél a kisebbnek is?


2016. okt. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én úgy vagyok vele, hogyha az egyik kap valamit, akkor a másik is (kivétel születésnap, névnap).
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
1 èvesnek tök felesleges, de úgy igazságos, szóval kapna a kicsi is neki való dolgokkal :)
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne készítenél a kisebbnek?
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha neki csinálsz külön, a kicsinek is csinálj...vagy csinálj olyat, ami közös, tehát meg tudják osztani ami benne van, páros dolgok legyenek benne...pl két cukorka, két kisautó, két versecske, két ceruza, két matrica stb. a lényeg hogy ne tegyél különbséget, kapjanak egyformán semmit vagy egyformán naptárat :)
2016. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg felesleges a kicsinek.

DE! Ha a nagy kérdezi ő miért kap, a tesó miért nem? Akkor azt mondod, hogy mert ő nagy?

2016. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Visszakérdezés következik: a nagyobb gyerek számára milyen üzenet jön le abból, hogy csak ő kap de a tesója nem?
2016. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háát az 1 éves számára még nincs sok értelme, de az jó ötlet amit valaki írt, hogy tegyél bele a picinek is ajándékot. Tehát egy naptár de két ajándék.
2016. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam az egy év alattinak is, pont azért, hogy a nagyok te tegyenek fel kellemetlen kérdéseket. :) Kölesgolyó volt benne, azt nagyon szerette.
2016. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Leginkább én is azért hezitáltam, mert nem tudtam volna elfogadható magyarázatot adni a nagyobbnak.

A kicsi számára adható ajándékokra vonatkozó ötletekért külön köszönet.

2016. okt. 27. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts a kicsinek is. Esetleg tehetsz bele neki olyan finomságokat amiket szeret. :)
2016. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!