Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem is felírathatja a...

Férjem is felírathatja a gyógyszert?

Figyelt kérdés
72 órás tablettát. Illetve a nőgyógy@szati ügyeleten írják fel vagy felírják sima ügyeleten is?
2016. okt. 28. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer nálunk is volt baleset. Másnap korán mennem kellett dolgozni, férjem itthon volt gyeden a fiunkkal. Besétált a nőgyógyászatra,elmondta, hogy mi a gond. Elkérték az adataim és felírták egy kockás füzetbe, illetve egy előre megírt receptre felírták az adataim. Utána megnéztem betegút lekérdezőben ügyfélkapuval, beírták mintha megjelentem volna a nőgyógyászati ambulancián.

Tudom, hogy ez szabálytalan, de nem igazán érdekelt minket. Behozta nekem a férjem és be tudtam venni. Nem akartam volna ezért éjjel zaklatni őket, munkából pedig aznap csak nagyon későn szabadulhattam (egyszer van ilyen 5 év alatt, persze, hogy a legrosszabbkor), de így hamar be tudtam venni.

2016. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!