Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Àporodott szagú babaruhák...

Àporodott szagú babaruhák. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Két naponta mosok mert nehezen száradnak a ruhák. De mégis olyan "ázott kutyaszőr" szagúak. Mit tegyek? Milyen öblítőt vegyek?

Nem árt a babának ez a szag?


2016. okt. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Túl párás a lakás, sokáig szárad a ruha és belerohad a víz. Ezellen nem tudsz tenni öblítővel. A megoldás szárítógép vagy legalább egy jól centriző mosógép, sok szellőztetés.... Ez a szag a ruhán nem hiszem, hogy árt a babának, de a szobában száradó ruhák igen.
2016. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nehezen száradástól van, belebüdösödik a víz.

Sok szellőztetès a gyorsabb száradásèrt. Páraelszívó a magas páratartalom miatt

Vagy szárítógèp.

2016. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha napközben kiteszem "száradni" a ruhákat az udvarra az segít?
2016. okt. 28. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem. Mi tavaly az erkéllyel próbálkoztunk, de nem vált be. Ilyen hidegben nem száradnak meg a ruhák, ráadásul iszonyú kemények lesznek. (Nálunk az jelentette a fő problémát,h hihetetlenül vizesedtek a falak.) Nemrég vettünk egy szárítógépet - sokkal hamarabb kellett volna.
2016. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez volt.

Kimostam és mire megszaradt szinte kezdhettem előlről.

Sajnos ha vizes a lakás akkor páraelszivót kell venni mert ebből később penész alakul ki.

Az udavorn addig szárad jól a ruha amig jobb idő van.

Én úgy csináltam még olyen helyen laktunk albérletben hogy kisebb adagban mostam a ruhát.

Nemcsak a gyerek ruhái voltak olyanok hanem a mieink is.

Borzasztó volt.

Kisebb adagban mostam és szellőseb teritettem ki volt hogy 2-3 részt is elfoglalt egy ruha a száritón. Reggel kiraktam hogy átfújja a szél ha nem esett és utána bevittem mert a nyirkos kinti levegőn se szárad jobban.

Vagy a radiátorra raktam rá.

De egyet tudok tényleg tanácsolni ne tömb meg a gépet.

Legjobb lenne egy száritógépet venni. Nekünk nem volt rá pénz.

Én alig vártam elköltözzünk végre.

2016. okt. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szag a bacik jelenlétére utal, ezt jelenti a belebüdösödik a víz, használni biztos nem használ.

Amíg plusz fok van, száraz idő, süt a nap, kint teregetek.

Utána gyakori szellőztetés, radiátor.

2016. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van sajna már, utálom!

Mosss kevesebbet és teregess duplán, úgy hogy 2 rácsra akaszd a ruhát. Azt is egyszer megfordítom, és sok szellőztetés!

A vastagabb kötött pulcsikat a radiátoron szárítom...

2016. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!