Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha facebookon olyanokat írtam...

Ha facebookon olyanokat írtam amiket nem kellett volna az apának itélhetik a babát?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy betegségem ami miatt azt mondta több orvos is, hogy nem lehet gyerekem, ehez képest rögtön terhes maradtam. Nagyon megijedtem, hogy menni fog e, persze nagyon örültem is neki.És az elején olyanokat írtam az apának facebookon, hogy nem tudom, hogy menni fog e az anyaság, lehet jobb volna örökbe adni. Az apával szétmentünk és most fenyeget, hogy ezeket amiket írtam még tavasszal majd megmutatja a bíróságon, és nála lesz a gyermek. 38 hetes vagyok. Hozzáteszem, hogy mindent én vettem meg a babának kiságytól az utolsó kissapkáig. Szüleimmel lakok, jó körülmények között, 23 éves vagyok, 2 éve dolgozok.

2016. okt. 29. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le fogják szarni .
2016. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is ez nem igy működik. A legtöbb ember fél hogyan lesz jó anya ezt meg a birók is tudják. Üres fenyegetőzés ez a másim fél részéről.

A másik dolog amihez tapsot érdemelsz hogy ezt ezen a nyomorék közösségi oldalon fejted ki a kis gondolataidat.

Minek?

Nem szabad ezeken a xarokon ilyeneket irni.

Akkot helyeznek el gyereket ha veszélyben van. Éheztetik, verik, nem fejlődik, iszik a szülő, drogozik... ilyenek miatt szoktak aggódni.

2016. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog érdekelni senkit sem, amit írtál. Csak ijeszgetni akar. Az emberek kétharmada megijed, amikor gyereket vár, sokszor akkor is, ha tervezett volt a baba.
2016. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem érdekel, hogy miket írtál az első sokktól.


üdv, egy gyerekjólétis

2016. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, kb 3 hete irtam le, h én ezt nem tudom megcsinálni, erre alkalmatlan vagyok, feladom. Amikor a kétéves gyerekkel egyszerre hánytam es ment a hasam, az Apja neg nem volt az országban...

Vegul nem adtam fel. Kihanytuk magunkat mindketten.


Szal ne aggódj :) de tenyleg erdemes figyelni, h az ember mit ir le, kinek es hova

2016. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem veszélyeztetés, nem.

Általában (legalábbis másodfokon) egyenlő esélyekkel indul mindkét szülő. Azonban szoptatott babát nyomós indokkal vesznek el az anyától, ott némi előnyt élvez.

2016. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!