Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj azzal, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha valaki olyanokat is bejelöl Facebookon, akikkel nem tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a párkapcsolatok téma, de ezért raktam az egyebekhez. Úgy gondolom, az emberi kapcsolatokhoz van köze. Sokan szeretik szidni az ilyesmit, de igazából nem indokolja meg senki, mi ezzel a baj. nem vadidegenek bejelöléséről meg lájkvadászatról van szó. Hanem arról, hogy pl. valaki évfolyamtársad volt, vagy oda járt suliba, ahova te, néha párszor beszéltetek, nem sokat. Tény, hogy nem lettetek barátok, de miért baj, ha valaki ilyen embereket (tehát nem idegeneket) be- vagy visszajelöl? Hangsúlyoznám: nem arról van szó, hogy valaki ismerősöket gyűjt, mert ettől tartja menőnek magát, mert az szerintem is butaság, és nem is arról, hogy valaki a bugyiját is megosztja ezekkel az emberekkel. De igazából mindenki, akitől eddig láttam, hogy ezt a dolgot szidja, tényként írta le, hogy olyan embereket bejelöli, akikkel csak köszönő viszonyban vagy, vagy akikkel már nem tartod a kapcsolatot, de valaha jóban voltál, hülyeség. De mért is?
2016. márc. 18. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs gond, az ismerős nem biztos, hogy barát is. Szóval ismerősöket (akiket ismersz innen-onnan) nyugodtan lehet jelölni, azután van arra lehetőség, hogy utána külön csoportba rakjuk őket (munkatárs, rokon, közeli barát, stb..).

Az amúgy is logikai bukfenc, hogy csak olyanokat jelöljünk, akikkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, mert akkor azokat meg minek, ha úgyis tudunk velük beszélni "élőben" is? Szóval amíg valaki nemvadidegeneket jelöl,nincs ezzel gond (na jó mondjuk olyat se jelöljünk, akivel kb egyszer találkoztunk egy vonaton vagy orvosnál)...:D

2016. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre gondolok én is, hogy olyat minek jelöljek be, akivel tényleg tartom a kapcsolatot. A kettő viszont nem zárja ki egymást nálam: pl. érdekel, hogy mi lett a volt osztálytársaimmal, vagy bárkivel, aki szimpatikus, de nem biztos, hogy szoros kapcsolatot akarunk ápolni.
2016. márc. 18. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Más kérdés, hogy sokan olyanokat is bejelölnek, akit utálnak. Na, azt én sem értem.
2016. márc. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!